יאללה חתונה: אלמוג ויהודה בלתי נפרדם ובדרך לצעד המחייב הבא!?

יאללה חתונה: אלמוג ויהודה בלתי נפרדים ובדרך לצעד המחייב הבא!?

השמועה אומרת...

שתפו

יאללה חתונה: אלמוג ויהודה בלתי נפרדם ובדרך לצעד המחייב הבא!?

הם הכירו לפני כחודשיים כאשר היא בכלל נכנסה לבית “האח הגדול” בכניסה ה-2 במטרה לכבוש את ליבו של ג’וזי אבל לגורל היו תוכניות אחרות והשניים התאהבו בתוך הבית, ועכשיו מתברר שהזוגיות שלהם הרבה יותר חזקה ממה שהיה נראה מבעד למסך.

 

סופ”ש של אהבה ואחדות: רק אתמול שמועה עשתה סולחה\החזרה והוספת עוקבים בין ג’וזי לבין יהודה,דניאל,רונית,ימית וכן.. הפאפי אפילו החזיר עוקב לקארין בהמלצת המדור. ולמרות שהפאפי הצהיר באחר המיני-ראיונות שהוא לא רווק, מתברר שזה היה לכאורה חרטוט כדי שיפסיקו להציק לו בעניין. במקרה של יהודה לעומת זאת נראה כי הוא ואלמוג בהחלט דוהרים קדימה.

[quads id=”3″]

יאללה חתונה: אלמוג ויהודה בלתי נפרדם ובדרך לצעד המחייב הבא!?
יהודה אצל המשפחה של אלמוג: הפך לנוהל קבוע

אלמוג סיפרה למראיינת מיכל מנור בסטורי או יותר נכון רמזה בצורה מאוד צינית ואולי עם רמיזה שהשניים ביחד “עד המוות”, הם מתכננים “בת ראשונה” ושהם לגמרי לכיוון של מיסוד הקשר בעתיד?

 

[quads id=”5″]

בראיון נוסף והרשמי לתוכנית החדשות של רשת 13 הגיבה אלמוג לשאלה אם תהיה חתונה בתשובה “בעזרת השם” וכמובן הגנה על יהודה ממספר שאלות או יותר נכון עקיצות כולל של אחד המשתתפים אלון גל שזרק ש“יהודה צריך להתכבס עוד איזה 20 שני כדי לצאת בן אדם”.

אלון גל מגיב ל”עקיצה” לכאורה לאחת ממעריצות יהודה ברשת

השניים כאמור הולכים לבלות את השבת והחג ביחד אצל המשפחה של אלמוג ומעבר לתשובות הפוליטיות והתגובות היבשות בדבר הקשר שלהם(או מה קורה או לא קורה שם מבחינה אינטימית) נראה כי השניים לגמרי עלו על דרך משותפת לטווח הסופר רחוק. טייק אה לוק:

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות