העקיפה שנגמרה ברע: הנהג שיצא מהמכונית ותקף נהגת באמצע הכביש!

העקיפה שנגמרה ברע: הנהג שיצא מהמכונית ותקף נהגת באמצע הכביש!

השמועה אומרת...

שתפו

תקרית דרמטית נוספת בכבישי ישראל: נהגת בת 23 שבסך הכל נסעה לתומה בכביש פקוק זכתה למתקפה אלימה של נהג שניסה וניסה לעקוף אותה עד שנכנס ברכב אחר. וזה לא נגמר בתאונה אל בטראומה כנראה לכל החיים.

 

הנהגת המותקפת, קארין הצעירה לא תיארה לעצמה שתגיע למצב שבו נהג של הצליח לעקוף אותה – "לא הייתה לי את האפשרות לתת לעקוף אותי" יעצור את הרכב כדי להכות ברכבה באלימות פיזית המלווה באלימות מילולית ועכשיו היא משתפת הסרטון הקשה והלא מצונזר מזירת האירוע!

[quads id="3"]

 

בליווי הקטע הבא בו נראה הנהג יוצא עליה במתקפה מחרידה הוסיפה קארין הנהגת את הפוסט הבא:

 

לא אשקר, לא חשבתי לרגע אחרי הסרטון הזה שאני עתידה לעלות אותו. עד שהבוקר של היום הגיע. הבן אדם הזה הופיע לי בחלום ואני חושבת שחוויתי אפילו התקף חרדה, התעוררתי מוצפת רגשית, פעימות לב איומות ומלא בכי. יום שני שעבר הכה בי המקרה המזעזע שאני הולכת לכתוב לכם עליו עכשיו.

 

היה רכב בכביש שנסע מאחורי בפרעות וניסה לחתוך אותי , כמובן שלא הייתה לי את האפשרות לתת לעקוף אותי .. אז אותו הבחור לא ויתר ונהג בביריונות בכביש במטרה לעקוף את הרכב ה"אדום" שלי , עד שהצליח לעקוף אותי ואופ, נכנס ברכב אחר שהיה לפני בפקק. קארמה .

[quads id="5"]

אבל כל זה התהפך עלי, כשהאדם הזה פשוט התחיל לקלל אותי ולהכות בחלון של הרכב שלי !!!! אני לא הספקתי ישר להגיב מרוב הפחד את הסרטון צילמתי כמה דקות אחרי שאני כבר חווה את ההתעללות הזאת, אני לא רוצה לדמיין מה שהיה קורה אם הוא היה מצליח לשבור את החלון או לפרוץ את הדלת , החלטתי שאני לא שותקת.

 

החלטתי שאני לא רוצה שעוד מישהי כמוני תקלע לסיטואציה כזאת איומה ומאחר שאני לא יכולה ב100 אחוז למנוע את זה, ככה לפחות אותו אדם שעשה לי את זה אולי לא יעשה את זה להבא ואולי מישהו שהיה נוהג כמוהו יחשוב על זה שזה יצולם. אנחנו בשיא התקופה של אלימות נגד נשים וזהו פשוט עוד מקרה שמעיד שזה כאן !!! איתנו בכל רגע.

[quads id="1"]

ואני בטוחה שרובנו יכולים להסכים על כך שאם היה גבר ב"אוטו האדום" אז האדם האלים הזה היה חושב פעמיים .. כי פתאום אין שם חלש , כמה נחמד להיות חזק על החלש

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות