“נגמרו השמות הצבריים” כך הגיבו ברשת לשמה של בתם של נינט טייב ויוסי מזרחי

השמועה אומרת...

בשעה טובה ובהמון מזל טוב, לאחר שבועות ספורים מרגע הלידה המרגש של כוכבת הזמר, נינט טייב בפעם השנייה. נחשף ברשתות שמה של בתה הטרייה והמשותפת לה ולבעל יוסי מזרחי ונראה שהטוקבקיסטים לא איחרו לבקר.

שתפו

אומנם הידיעה או החשיפה אם תרצו לשמה של יורשת העצר הדנדשה של נינט טייב הגיעה למדורים באיחור אופנתי של שלושה שבועות. אך כמובן שאי אפשר שלא להתרגש או להישאר אדישים. לבתם הבכורה אמיליה בת השש יש עכשיו אחות קטנה שאת שמה תצטרך לשנן יחד עם שאר מדורי הרכילות שחיכו לרגע הזה בדיוק.

 

אז תחזיקו חזק, כי הסיכויים לראות את המשפחה בהרכב מלא על אדמת ישראל בקרוב ידעכו משמעותית מכיוון שנינט הודיעה שכבר בעוד חודש, כחודשיים לתוך חופשת הלידה בה היא נמצאת היא צפויה לצאת למסע הופעות אחרון שלה בארץ הקודש, רגע לפני שתעבור חזרה לחייה בארצות הברית עם המשפחה.

בן או בת?? נינט טייב בהריון שני

אז איך קראו המאמי הלאומית ובעלה לבייבי המתוקה? תתרגלו לשם: לונה רחל מזרחי. שם מיוחד במינו הכולל את שמה המקראי של רחל אמנו שהייתה אשתו השניה של יעקב אבינו. וכמובן לונה : השם הבינלאומי שמקורו באיטלקית אך בארץ גם נפוץ במיוחד כשם ערבי ומשמעותו ירח\סער.

 

לבחירת השם של בתם הטרייה של נינט ויוסי הגיעו לא מעט פרגונים וכמובן חיזוקים ולהתלהבות מצד המעריצים ומנגד טוקבקיסטים שברובם אנונימיים שהשאירו תגובות יותר מבקרות:“זהו נגמרו השמות הצבריים אז נותנים לילדים שמות של עולים חדשים” כתבה אחת הטוקבקיסטיות בתגובה בעמדה בראש אתר חדשות מוביל.

 

תגובה נוספת לגבי השם הייתה יותר “מקיפה” בביקורת ובה נכתב:“למה לונה ולא סהר אם כבר? , והאמת שזה כבר כלול בשם רחל, כי השכינה נקראת בתנך גם רחל, וגם נקראת יפה כלבנה, אז רחל מזרחי היה מספיק, לפעמים פחות זה יותר”

נינט טייב מתוך הקליפ האחרון:”קמתי לרקוד”

מה דעתכם על שמה של בתם ה-2 של נינט טייב ויוסי מזרחי? עפתם או שאולי פחות התחברתם? דברו אלינו בתגובות למטה

30 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דבי
1 שנים

מה אכפת לאנשים? מה אתם דוחפים את האף שלכם לחיים של אחרים? רוצים שמות “ישראלים”? תלדו ילדים ותקראו להם באיזה שם שבא לכם.

שחררי את האישה כבר

שרה עובדיה
1 שנים

כשהייתי ילדה קטנה היתה לידי שכנה זקנה מאוד מאוד וקראו לה לונה. זה שם עתיק יומין. היא היתה ילידת מצריים.השם רחל שם מדהים כשם אימי היקרה. לא צריך להעמיס. שיהיה לה במזל טוב

אא
1 שנים

לא הבנתי למה כל אחד צריך להיכנס לזוג בין הרגלים הרבה בריאות לך לבעלך ולבנות הרבה אושר ועושר ונחת תמשיכי ליצור מוזיקה ולהנות מהתהליך שבוע טוב ויום קסום