ללא בגדים: החברה של מייקל לואיס חושפת סוד נועז במיוחד!

ללא בגדים: החברה של מייקל לואיס חושפת סוד נועז במיוחד!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

מי שהולך להופיע על מסכנו בעונה הקרובה של "הישרדות VIP" שתחל בשבת הקרובה, הדוגמן וכוכב הריאלטי מייקל לואיס ידוע בתור אחד שחובב את ז'אנר העירום בפוסטים אותם מעלה לרשתות החברתיות, אך הפעם הוא עשה את זה יחד עם בת הזוג ונראה שהיא לא פחות נועזת ממנו.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אחרי שלא שרד את העונה השישית של "הישרדות VIP" ששודרה ב-2012 בשל בעיות בריאות, והודח שני מין האי. ההזדמנות השנייה של מייקל לקחת את פרס השורד האחרון הגיעה שוב כ-9 שנים לאחר העונה הקודמת בה השתתף וכנראה שנזכה לראות אותו גם שם ללא הרבה בגדים.

"החרטה היחידה שלי בחיים" מייקל ממשיך בטיזינג לעוקבים

אם רציתם פרומו לתוכנית או יותר נכון לריבועים של מייקל אותם נזכה לראות על מסכינו בקרוב, הוא החליט הפעם לקחת את פוסטי העירום האהובים עליו צעד אחד קדימה ולשלב את החברה החדשה שלו, מרי פרגלין בת ה-24 שתמונות עירום משותפות ולוהטות במיוחד, היא החליטה לציין פרט אחד מאוד חשוב לסוד היופי של השניים ומדובר בפרט לוהט במיוחד.

 

האם מדובר בהתאמה המושלמת עבור מייקל? למרי עצמה יש חשבון onlyfans פעיל במיוחד, למי שלא מכיר מדובר ברשת חברתית בה המפרסמים מעלים תמונות וסרטונים נועזים שלהם(בדרך כלל בעירום מלא או באקט מיני) תמורת דמי מנוי חודשיים לגולשים המעוניינים להתבונן בתכנים.

ללא בגדים: החברה של מייקל לואיס חושפת סוד נועז במיוחד!

מרי ציינה בפוסט העירום הזה עם מייקל פרט שאולי עלול להביא לה עוד מספר מנויים לחשבונה הנועז וכתבה(בתרגום):"הסוד שלנו להיראות טוב כל כך, להישאר רטובים ועל רמת נוזלים גבוהה, ולשתף את נוזלי הגוף שלנו האחד עם השנייה(וגם גנים טובים)" נשאיר לכם מקום לדמיון במקרה הזה.

 

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רש
7 חודשים

בושה וחרפה

אאאא
7 חודשים

השם ירחם

רות
7 חודשים

אין מילים….