בעקבות התלונות? הצעד המפתיע של “האח הגדול” לקראת העונה הבאה!

השמועה אומרת...

שתפו

בעקבות התלונות? הצעד המפתיע של "האח הגדול" לקראת העונה הבאה!

לאחר אינספור תלונות לכל רשות, נציבות תלונות הציבור, עצומות ומה לא. נראה שהקהל כל כך סבל מצינזורי השידור התדירים של ערוץ הלייב מבית “האח הגדול” או בשמו “ערוץ 26” שכנראה החליטו ברשת לעשות לערוץ הזה סוף?

 

שבוע בלבד לפני סיום העונה הנוכחית של “האח הגדול” ונראה שכבר בעונה החדשה שתתחיל ממש בחודש יולי הקרוב, צפויים לא מעט שינויים במהלך השידורים וגם בדרך שבא יעברו השידורים החיים לצופים בבית כי כנראה שתוכלו לשכוח מערוץ 26 שביטולו עומד על הפרק.

[quads id=”3″]

בעקבות התלונות? הצעד המפתיע של "האח הגדול" לקראת העונה הבאה!
אין יותר מנוי לקאנטרי? הצופים יפסיקו לשלם על צפייה בבריכה והנסט והשידור יעבור לאינטרנט בלבד?

אז אומנם זה עדיין לא סופי, אך נראה שהאופציה לביטול ערוץ 26 בהחלט על הפרק לנוכח התלונות הרבות שעלו לזכיינית. אם זאת כמובן שהצופים לא ישללו לגמרי מצפייה במה שקורה בלייב מהבית והם יוכלו לצפות 24\7 במתרחש מהבית(כולל הצינזורים) באתר האינטרנט של רשת.

 

אולי זה סוג של מהלך כדי לגרום לצופים שיצאו באיומים לחזור מעצמם רגע לפני שעולה העונה החדשה? ואולי זה כבר מהלך שסגור כמעט סופית. מה שבטוח זה שהעונה הבאה תגיע מהר מהצפוי בעוד 4 חודשים בלבד, ותהיה קצרצרה(31 פרקים) כאשר ישודרו 4 פרקים בכל שבוע.

[quads id=”5″]

 

ואולי העונה הקצרה הזאת זו אחלה דרך לעשות פיילוט ללא ערוץ 26 ולראות את התוצאות או בעצם את התחנונים של הצופים להחזיר את הערוץ אותו דרשו להוריד בעקבות הצינזורים כדרך של משחק מוחות מתוחכם.

בעקבות התלונות? הצעד המפתיע של "האח הגדול" לקראת העונה הבאה!
נתראה בחודש יולי: גיא ולירון יחזרו לעונת ה-VIP

[quads id=”1″]

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ייי
1 שנים

מתי העונה החדשה למנ לא פותחים הרשמה,? כי הכל פרוטקציות ….

ישראל ליהודים!!
1 שנים

כל הפורמט לא שווה ללא צפיה 24/7 בלייב כמובן ללא צנזורות זה מאבד מהאוטנטיות ומפספס את היחוד . חבל שהרסו תוכנית שהיתה בעבר שונה ומיוחדת