ביחד או לחוד? התגובה של אייל גולן ודניאל גרינברג לשמועות על משבר!

ביחד או לחוד? התגובה של אייל גולן ודניאל גרינברג לשמועות על משבר!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אחרי שחזר מחופשה זריזה עם החברים בחו"ל בזמן שאשתו נשארה עם הילדים בארץ המולדת. אייל גולן ארז בסוף השבוע האחרון את המזוודות יחד עם דניאל גרינברג לחופשה זוגית ורומנטית במיוחד עד שהגיע תיעוד אחד משדה התעופה בהם נראו הזוג בנפרד וגרם לרשת לגעוש מחדש. הזוג לא נשאר אדיש ועשה מעשה גם הוא.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

זו הייתה תקופה ארוכה של שמועות וידיעות ברשתות התקשורת והצהובונים על כך שהזוג המלכותי של הביצה, הזמר אייל גולן ואשתו יוצאת "האח הגדול", דניאל גרינברג נמצאים במשבר זוגי ממש עד לפני לידת בנם המשותף השני, רון. מאז השניים משדרים זוגיות קרובה ופוטוגנית.

 

קרוב לשניים חלפו מאז שהזוג יצא לחופשה רומנטית במשותף והם החליטו לעשות את זה שוב ממש בסוף השבוע האחרון בטיסה זוגית לאתונה, פרק זמן קצר לאחר לידתו של רון. רק שבמקום תיעוד זוגי ולוהט, מה שתפסה את כותרות מדורי הרכילות היא תמונה של השניים בשדה התעופה רגע לפני הטיסה חזרה ארצה כאשר הם נראים יושבים במקומות שונים בריחוק של 2 שורות אחד מהשנייה.

אייל גולן והבובה שהוא לא יכול לעזוב אותה לפי גרינברג. צוחקים כבר על כל הנושאים הקשורים.

אותו תיעוד ישר העלה מחדש את נושא המשבר הזוגי שחלילה הוצת מחדש ובעצם גרם לרבים להרים גבה על כך שהשניים עדיין מרוחקים וכלל לא קרובים כמו ששידרו לאחרונה. כאשר גולן וגרינברג הגיעו ארצה הם החליטו הפעם כן להתייחס לאותם פרסומים ולעשות קטע משלהם שצוחק על אותה ידיעה ברמיזה ברורה שאין כלל משבר.

 

גולן שהחליט הוא להיות האחראי לסטורי התגובה לפרסומים נראה בקטע שהעלה כשהוא יושב בסלון ביתם המשותף ומבקש מדניאל שיושבת בשולחן ליד:"דנצ'ו, בואי שבי לידי מאמי שלא יחשבו שרבנו" והיא בתגובה נראית עסוקה ברונצ'וק הקטן:"אני מתענגת עכשיו".

דניאל עצמה לא נשארה אדישה והגיבה ישירות לסטורי שפרסמו בפינס פפראצי על הריחוק בשדה התעופה והגיבה גם היא:"זה בכיייייי. פייר שרופה עלייכם פינס.. אין ספק שאתם חדי הבחנה ולא חדי הבנה… אני בכלל עפה על איך שארך לי השיער".

 

אז מה אתם אומרים: הכי ביחד או שעדיין לא משוכנעים? דברו אלינו בתגובות למטה!

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריתוש
6 חודשים

הם כבר פאסה לא מעניינים שיריבו שייפרדו שיישארו שיעשו מה שהם רוצים רק,שיפסיקו לאכול לנו את הראש. ..חאלס…נשבר מהם….