אייל גולן ואילנית לוי: האיחוד! ומדוע דניאל גרינברג לא נכחה באירוע המרגש?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

סיבה למסיבה במשפחות גולן-שדה. בנו הבכור של אייל גולן, ליאם חגג אתמול(שני) יום הולדת 18 ולמרות שהמסיבה הייתה אמורה להיות ממש בשושו, כמעט כולם הגיעו – לא כולל את דניאל גרינברג שלא נכחה במאורע המרגש והייתה לה סיבה טובה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

זו הייתה אמורה להיות ככל הנראה מסיבת יום הולדת שגרתית ולא מלאת מצלמות וסיקורים בתקשורת שאותה ארגן בחשאי ליאם גולן לכבוד יום הולדתו ה-18, אך נראה שחשיפה נרחבת הייתה בלתי נמנעת. כשאבא אייל גולן הגיע למאורע הנוצץ וכיכב לצד בת זוגתו לשעבר ואמו הביולגית, אילנית לוי.

 

המסיבה שנערכה בתל אביב כבר משעות הצהריים ועד שעות הלילה המאוחרות כללה לא מעט אורחים מכובדים שביניהם: הקומיקאי אוראל צברי, הזמר לואי עלי וכוכב הרשת בן זיני פלוס החברים הקרובים ומשפחתו של ליאם שכללה את אבא אייל שהשאיר בבית את בנו הטרי רון יחד עם דניאל גרינברג שלא הצליחה להגיע למאורע.

השאלות בדבר חסרונה של גרינברג ביום הולדתו של בנו הבכור של גולן התחילו לצוף ברשת ואיתה גם הסקרנות סביב סיבת ההברזה. ולא אין קשר לחיבור המחודש עם אילנית לוי חלילה. דניאל הגיבה:"פיצצתם אותי הודעות למה לא הייתי ביום הולדת של ליאמי אתמול… מתבאסת של החיים!!! אבל רונצ'ול התקרר קצת והיה לא רגוע אז נשארתי איתו בבית."

אז מה בדיוק קרה במסיבה של ליאם ומי היה כוכב המסיבה? לפי התיעודים ברשתות החברתיות נראה שההורים: אילנית לוי ואלירז שדה לגמרי הרימו את המורל וכמובן גם האחות אלין שאט אט גונבת יותר ויותר את אור הזרקורים המשפחתי. צפו בתיעוד שהכנו לכם(מתוך הסטורי של מנדי כץ באינסטגרם):

@shmua.com

ליאם גולן חגג יומולדת 18 עם המשפחה ואייל גולן שבא לאיחוד משפחתי! @alin_golan @liam_golan ##foryou ##fory

לגמרי איחוד מרגש. גולן לא פספס את יום ההולדת של ליאם. לצד אלירז, אלין, ליאם ואילנית.

20 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עזו אותי
6 חודשים

רק אני חושבת שזה לא האמת לאמיתה

אני
6 חודשים

חרטטנית הדניאל הזאת. ראינו איך אפילו בחתונה היא רבה עם אייל. האשה עצבנית וקריזיורית🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

רחל
6 חודשים

כמה שאתם נכנסים לחיים של האנשים כאילו אין להם חיים.
תרדו צהם יש להם תינוק ולא לכל מקום אפשר לקלת אותו. ליאם היקר מזל טוב.
יום הולדת שמח.
שפע הצלחה לך בכל תחומי החיים.
אמן! 🎂🎁💐🎊💞