דניאל גרינברג מגיבה למתקפה נגדה ברשת:"התחשק לי סיגריה!"

דניאל גרינברג מגיבה למתקפה נגדה ברשת:"התחשק לי סיגריה!"

כוכבת הרשת ואשתו של הזמיר המזרחי, דניאל גרינברג שוב הצליחה להיכנס להרבה פיות של אנשים והפעם בשיח לא הכי חיובי שיש אם לשפוט מהטוקבקים ברשת. ומדוע? סרטון שלה בה היא נצפית מעשנת סיגריה כאשר היא בהריון.

 

זה לא משהו שגרינברג האמא הטרייה הסתירה, למעשה בראיון לעיתונות מסרה גרינברג עוד כשהייתה בהיריון עם מיאל ש:"אני לא מהבחורות המושלמות שמפסיקות לעשן ברגע שהן רואות שני פסים במקלון" אך הפעם לנוכח התיעוד הויזואלי השיח שוב על גדותיו!

דניאל גרינברג מגיבה למתקפה נגדה ברשת:"התחשק לי סיגריה!"

הכל התחיל כאשר סרטון בו נראית גרינברג באירוע עם חברים ומפורסמים אחרים הכוללים את הזמר ליאור נרקיס כאשר היא מעשנת סיגריה להנאתה ומאז החלו לצוץ ברשת תגובות זועמות כגון:"אני מבינה את כל האלה שאומרים מה אכפת לכם וכו.. אבל אני באמת לא מבינה למה אישה בהריון צריכה לסכן את העובר שלה בשביל פאקינג סיגריה..

 

"יש נשים שמתפתלות כל יום שיוכלו להיכנס להריון והיא ככה מזלזלת בזה.. אבל צודקים כל אחד ומה שהיא חושבת ושתהנה לה מה אני אגיד" אך דניאל גרינברג החליטה לא לשתוק למבול התגובות והטוקבקים ברשת והעלתה את התגובה הרשמית שלה בנושא!

 

גרינברג הגיבה בסטורי:"התחשק לי סיגריה. עוד סערה ברשת אז שוב אנחנו פה.. חחחח אני תמיד מחזירה תגובה בעיקר על דברים שאני אומרת או עושה בלב שלם!"

"אז כן שיתפתי בעבר בכתבה שלי ל'שבע לילות' שעישנתי בתקופת ההריון עם מיאלי בין 3-4 סיגריות ביום. בריא? כנראה שלא. מזיק? כנראה שגם לא.. הכל במימון והכל במידה, נשים יקרות תחיו ותחוו את ההריון שלכן בדרך שאתם בוחרות.. לאף אחד או אחת אין את הזכות לשפוט אתכן ולעשות לכן 'נו נו נו'"

 

"אז אהובות שלי, הכי חשוב שנהיה רגועות, חופשיות שלוות ומאושרות.. מתכון טוב להריון קל יותר" סיכמה גרינברג

דניאל גרינברג מגיבה למתקפה נגדה ברשת:"התחשק לי סיגריה!"

מה דעתכן על ההרגל שאימצה גרינברג וכלל לא מתביישת בו? דברו אלינו בתגובות בפוסט שלנו בטיקטוק!

@shmua.com

♬ צליל מקורי – שמועה בידור