ג'וזי זירה וזהבה בן בדרך לשיתוף פעולה מטורף וזאת רק ההתחלה!

ג’וזי זירה וזהבה בן בדרך לשיתוף פעולה מטורף וזאת רק ההתחלה!

השמועה אומרת...

שתפו

ג'וזי זירה וזהבה בן בדרך לשיתוף פעולה מטורף וזאת רק ההתחלה!

יום של הפתעות וחידושים בגזרת יוצא הריאלטיס לדורותיהם כולל קטיף המקום ה-2 בגמר “האח הגדול”, הלא הוא ג’וזי זירה שכבר היום בבוקר צולם לקמפיין קיץ חגיגי של מותג האופנה “מאניה ג׳ינס” ונראה שזה היה רק קצה הקרחון.

 

זירה, הפאפי בן ה-33 שכולנו זכינו להתאהב בו מלבד היותו כוכב ריאלטי ורשת גדול הוא גם יוצר מוזיקה אלקטרונית בינלאומית עם שם עולמי ובעלים של מספר מועדונים בישראל. בין ההפתעות: ג’וזי מתכונן לאתנחתא קלה מהארץ? מסתבר שכבר מתוכנן לו סיבוב הופעות חוצה יבשות בארה”ב, דובאי ומיקונוס שיצא ממש בקרוב!

[quads id=”3″]

ואחרי לא מעט שמועות על שיתוף פעולה בינו לבין הזוכה הגדולה, זהבה בן. שמועה חושפת לכם לראשונה פרטים ראשונים על השיר החדש שישחררו ביחד זהבה והפאפי! תחזיקו חזק כי מדובר ברמיקס חגיגי עליו יעבדו ביחד הצמד לשיר שהוא אחד הלהיטים הגדולים של זהבה והוא צפוי לצאת בעוד כשלושה שבועות.

 

עוד נחשף לאתר שמועה באופן בלעדי כי ג’וזי הולך להיפגש עם אמו איתה לא דיבר 20 שנים(עד לרגע המרגש בבית האח הגדול) בצרפת וממש בקרוב! אלה הדברים שהיה לג’וזי לחשוף על סט הצילומים של מאניה ג’ינס:

[quads id=”5″]

 “זה עניין שהוא קצת יותר אישי שלי, אבל אני יכול לומר שאני אמור לטוס בחודש הבא לאחי בצרפת, כבר דיברתי איתו על זה שאהיה אצלו ואז אפגוש את אמא שלי, להשלים כמה פערים. אני מתוכנן לשבת בבית קפה, לדבר קצת אחרי 20 שנה”

ג'וזי זירה וזהבה בן בדרך לשיתוף פעולה מטורף וזאת רק ההתחלה!
זה סופי: ג’וזי ייפגש עם אמו בצרפת לאחר 20 שנה!

אז למה אתם הכי מצפים? הרמיקס עם זהבה בן לאחד הלהיטים הגדולים שלה שיצא בקרוב? המפגש המרגש עם מאמו לאחר 20 שנה? או לסיבוב ההופעות חובק העולם של הפאפי שיצא לדרך ממש בקרוב? דברו אלינו בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

ג'וזי זירה וזהבה בן בדרך לשיתוף פעולה מטורף וזאת רק ההתחלה!

[quads id=”1″]

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות