יישרו את ההדורים!? קארין עליה לא ציפתה להפתעה הזאת מגל גברעם!

יישרו את ההדורים!? קארין עליה לא ציפתה להפתעה הזאת מגל גברעם!

השמועה אומרת...

שתפו

יישרו את ההדורים!? קארין עליה לא ציפתה להפתעה הזאת מגל גברעם!

אין ספק שהכתבה של שמועה אמש, הרבה לפני כולם על כך שליוצאת “האח הגדול” ומלכת היופי במיל’ קארין עליה עשו יום הולדת סודי עם “החברות הקרובות בלבד” שלא כללו את חבריה לתוכנית או חברתה מלפני כן גל גברעם  הכתה גלים ברשתות החברתיות, אך מתברר שהיום כבר נפתח דף חדש לחלוטין בין השתיים?

 

היום הגיע לפאנל של שמועה אייטם בנוגע להפתעה חגיגית שהכינה כוכבת העונה והרשת, גל גברעם למי שהייתה חברתה הטובה קצת לפני הימים בבית “האח הגדול”, כאשר השתיים עשו חיים משוגעים כמו בסטיז בטיול המוכר לאיטליה – קארין עליה. והסיבה המרכזית להפתעת יום ההולדת המרגשת? “לדבר על הכל!”

[quads id=”3″]

יישרו את ההדורים!? קארין עליה לא ציפתה להפתעה הזאת מגל גברעם!
קארין וגל בבית “האח הגדול” יצאו משם פחות חברות משנכנסו

העלמה גברעם החליטה לקחת פסק זמן קצר מפירות התהילה ומבן הזוג הנוכחי, תום חיימוב והזמינה את עליה לפינוק דלוקס בבית המלון בראון ביץ האוס תל אביב, שם חיכו לשתיים שלל פינוקים חגיגיים הכוללים יום ספא וארוחת בוקר מפנקת.

 

השתיים כמובן שתיעדו את אירוע הקאמבק החברי שלהם ברשתות החברתיות ונמסר לנו כי הן “יישרו את ההדורים” לדברי מקורבים. אך כבר מאז הפרסומים הראשוניים עלו לא מעט תגובות שחלקן מפרגנות וחלקן ביקורתיות ברשתות החברתיות לרבות קבוצות “האח הגדול” בפייסבוק על המפגש-סולחה.

[quads id=”5″]

אחת הגולשות ב”פורום האח הגדול” כתבה והדגישה כי:”זאת גל שפניקה את קארין לכבוד יום ההולדת שלה מקווה מאוד שקארין תעריך את החברות הזאת שהייתה שם תמיד בשבילה וכל הכבוד לגל לטעות זו חולשה אנושית ולמחול מעלה אלוהית”.

 

אך הייתה גם גולשים רבים ש“לא עבר להם בגרון” החיבור הפתאומי והרגיש להם מעט “מתועש”. אחת הטוקבקיסטיות כתבה:“שחקניות שתיהן, זו צביעות של גל חד משמעי. מה קרה ראית שוב את האח הגדול והבנת שטעית ובגדול?”

[quads id=”1″]

ימים יגידו אם החיבור המחודש הוא לצרכי “יחסי ציבור” בלבד או שהגיע הזמן באמת לשים את כל מה שקרה בבית האח בצד ולחזור להיות חברות כמו בימי העבר המשותפים.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות