חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ליהיא גרינר נשברת בבכי:"צריך לנשק לאנשים האלה את ה*חת כל יום!"

ליהיא גרינר נשברת בבכי:”צריך לנשק לאנשים האלה את ה*חת כל יום!”

השמועה אומרת...

שתפו

ליהיא גרינר נשברת בבכי:"צריך לנשק לאנשים האלה את ה*חת כל יום!"

יום השואה גרם ללא מעט אנשים להירתם או לשתף חוויות בנוגע למצבם של ניצולי השואה בארץ, אם זה העוני המכפיר או תת התנאים בהם הם מתגוררים במדינת ישראל.

 

גם לא מעט מפורסמים יצאו בפוסטים לא פשוטים על המצב המחפיר או אפילו למטרה לעזור לאנשים לפתוח את הלב לתרום למען המטרה. במקרה של הסופר דיווה של הביצה, ליהיא גרינר, נראה שחווית הטקסים לרגל היום הזה והתודעה שרבים מניצולי השואה חיים בתת תנאים הביאה אותה לסף רתיחה ועצב כאשר פתחה את ליבה ברשתות החברתיות עם מסר זועם ביותר!

[quads id=”3″]

ליהיא גרינר נשברת בבכי:"צריך לנשק לאנשים האלה את ה*חת כל יום!"

ליהיא נשברה בבכי במהלך סדרת סטוריז שהעלתה לרשת האינסטגרם ופתחה בזעם:“איך המדינה לא מטפלת באנשים האלה!? שמים מיליונים על טקסים ועניינים על האנשים האלו ותראו איך הם חיים!! הם צריכים ממש לטפל בהם בקטע שהם יהיו הכי עשירים ושמחים ומאושרים ולתת להם באמת הכל בגלל שבתכל’ס בגלל האנשים האלה יש לנו את המדינה שלנו!”

 

והמשיכה:“זה פשוט נורא!.. כואב הלב, פשוט כואב הלב איך החיים!.. תטפלו בניצולי שואה לא נשאר הרבה ואנחנו לא אמורים לתרום! המדינה חייבת לטפל בהם, מה זה הדבר הזה!.. זו פשוט זוועה!”

[quads id=”5″]

והנחיתה את המכה האחרונה(בתרגום לעברית):“צריך לנשק לאנשים את התח*ת כל יום, כל יום!.. אם לא הייתה שואה, לא הייתה לנו את המדינה הזאת ומגיע להם הכל, הכל!”

 

“אז אדון נתניהו שהביא אנשים אתמול עם סיפורים זוועתיים עם סוף שמח מאוד, יש כאלה שאין להם סוף שמח.. אז בבקשה לטפל בהם וגם לתת להם כבוד ולכולם כבוד, הם צריכים להיות הכי עשירים פה במדינה!”

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות