הצעד הקיצוני שעשה אביחי אוחנה 4 שנים לאחר הזכייה ב"האח הגדול"

הצעד הקיצוני שעשה אביחי אוחנה 4 שנים לאחר הזכייה ב”האח הגדול”

השמועה אומרת...

שתפו

הצעד הקיצוני שעשה אביחי אוחנה 4 שנים לאחר הזכייה ב"האח הגדול"

עברו רק חודשיים מאז הפרידה המתוקשרת של השנה, כאשר יוצאי העונה ה-8 של “האח הגדול”, אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי החליטו לעשות סוף לזוגיות אותם רקמו בתוכנית ועכשיו אביחי החליט לקחת את ענייני העבר צעד אחד קדימה(או אחורה) אם תרצו.

 

“הוא החליט לפתוח דף חדש” סיפר מקורב לאוחנה, וזאת בעקבות שמעריציו ועוקביו ברשת החברתית של האינסטגרם שמו לב שזוכה הריאלטי החליט להסיר כל זכר לפוסטים מהעבר בעמוד שלו וזה לגמרי לא נעשה בטעות הפעם.

[quads id=”3″]

הצעד הקיצוני שעשה אביחי אוחנה 4 שנים לאחר הזכייה ב"האח הגדול"
החליט למחוק את כל הפרקים הקודמים ולפתוח דף חדש. מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה לאחר היציאה מבית “האח הגדול”

למרות שזה סופי ועברו כבר חודשיים מאז, נראה שחלק ממעריצי הזוג השרופים עדיין משרבים לעכל את הססטוס החדש של הצמד ועדיין מחליטים ושפוך את זעמם בכל עדכון זוגי אחר שלהם ברשתות החברתיות.

 

זה כבר לא סוד שמעיין אשכנזי החליטה לחשוף את מערכת היחסים החדשה אותה הסתירה עד לא מזמן עם הכדורגלן שלומי אזולאי בטרם עלתה לכיוון הפיליפינים לעונה החדשה של “הישרדות VIP”. וכלל לא סוד שאביחי עצמו חשף זוגיות חדשה עם בחורה בשם שירה, אך היא מעדיפה להיות אנונימית לעת עתה.

[quads id=”5″]

הצעד הקיצוני שעשה אביחי אוחנה 4 שנים לאחר הזכייה ב"האח הגדול"
פותח דף חדש, אביחי אוחנה בהחלטה אמיצה

אז האם אביחי החליט לרדת למחתרת ולחזור מעט לחיים האנונימיים עם הצעד הדרמטי הזה? “זו התחלה חדשה. למחוק את כל מה שקשור לעבר שלו ופשוט להתחיל מחדש” מסר חברו בראיון לתקשורת.

 

אז מה יחשבו אותם מעריצים ועוקבים שאסף בעקבות זכייתו בבית המפורסם שבפניהם הציב עכשיו דף לבן וחדש ומחק את כל הזכרונות מהבית?

[quads id=”1″]

“הוא הבין מה המשמעות של מה שהוא עשה. בכל זאת, הוא זוכה הריאלטי ועוקבים אחרים אנשים שמעריצים אותו ומלווים אותו כבר שנים. הוא חשב על זה המון ובסוף החליט שזה שצריך להיעשות”. סיפר חברו

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות