כוכב האח הגדול שניצל בנס מתאונת דרכים מחרידה!

התיעוד המחריד של יוצא האח הגדול שניצל בנס:”התחושה שזהו זה הרגע שאני מת”

השמועה אומרת...

שתפו

כוכב האח הגדול שניצל בנס מתאונת דרכים מחרידה!

זה כמעט בנגמר באסון, אסון גדול מאוד. רק שעות לאחר שבילו שני יוצאי “האח הגדול” וכוכבי הרשת, אדם אליוף ובן זיני במסיבת יום העצמאות שמחה במיוחד. מספר שעות לאחר מכן קצת לפני 5 בבוקר השניים נקלעו לתאונה אכזרית במיוחד.

 

התמונות והקטעים הלא פשוטים שאספנו לכם פה מזירת האירוע הגיעו בעקבות התאונה המחרידה כמתוצאתה רכב עלה באש באמצע איילון ורכב אחר בו היו בין היתר אליוף התהפך. הנהג ואחד החברים של אדם, רון נלכד ברכב בזמן שהם הצליחו להיחלץ ממנו וחיכו לכוחות ההצלחה.

[quads id=”3″]

 

כוכב האח הגדול שניצל בנס מתאונת דרכים מחרידה!
אדם אליוף בבית החולים בשיחה עם בן זיני

קור הרוח והנחישות של אליוף וזיני ראוי לשבח כאשר נראה שהשניים הפכו את האירוע האכזרי שממנו אדם וחברו יצאו בנס לסוג של וולוג לרשתות החברתיות ובהם הם מתועדים מזירת האירוע, מבית החולים וגם כשר חברם נראה לכוד ופצוע מהתאונה!

 

אדם אליוף שיתף בין היתר את עוקביו לאחר שאושפז בבית החולים:“כשהרכב שפגע בנו נתקע בקיר ועלה לאוויר, הבנתי שזהו.. הוא הולך ליפול עלינו. הכל קרה כל כך מהר והמכה הייתה כל כך חזקה שעד עכשיו אני מרגיש את העצמה של בכל חלק בגוף. לא אשכח את התחושות באותו הרגע, שזהו, זהו זה הרגע שאני מת. זה סוף הפרק שלי בעולם הזה. וככה? על שטות של בן אדם זר? על זה שבן אדם שאני לא מכיר חשב שהכביש זה המסלול מירוצים שלו? קצת עצוב”.

[quads id=”5″]

כוכב האח הגדול שניצל בנס מתאונת דרכים מחרידה!
3 שעות לפני התאונה שכמעט ונגמרה בטרגדיה: בן זיני ואדם אליוף נהנים במסיבה בתיעוד בסטורי

בן זיני אומנם לא שהה ברכב הנפגע אך היה ברכב סמוך לזירת האירוע ומסר לעוקביו המבוהלים “תודה לכל הדואגים ועל הברכות החמות. למזלי לא נכחתי ברכב שנפגע”. שמועה יצרה קשר עם אליוף שנראה עדיין בהתאוששות בבית החולים והוא מסר בתגובה לדאגה לשלומו:“תודה על הדאגה, יצאנו בנס ומחר נעשה הגומל ❤️🙌”

 

כוכב האח הגדול שניצל בנס מתאונת דרכים מחרידה!

[quads id=”1″]

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות