השף אייל שני עקץ ויצא נגד משחקי השף ועורר סערה אדירה ברשת!

אייל שני פתח פה גדול נגד משחקי השף ועורר סערה אדירה ברשת!

השמועה אומרת...

שתפו

חילופי האש בין הזכייניות רשת 13 לבין קשת 12 מגיעות עכשיו מעבר לעקיצות בעקיפין גם באופן הרבה יותר ישיר וחריף מפי השף אייל שני שכנראה לא אהב את הפרומואים ל"משחקי השף" שגרמו ל"מאסטר שף" להרגשה שהפורמט נחות או פחות טוב יותר.

 

בפרומואים של העונה החדשה של "משחקי השף" שתתחיל ממש הערב(מוצ"ש), נראה שהבאז בהחלט עשה את שלו וככל הנראה צפוי לנו פרק פתיחה רווי רייטינג. וכמה מזה נובע בעקבות הקרבות בין הזכייניות במודע או לא?

[quads id="3"]

באחד הפרומואים המרכזיים לעונה החדשה של "משחקי השף" מוצג זוכה העונה השביעית של "מאסטר שף" יהודה עמר בתור אחד המתמודדים שהגיעו להתמודד הפעם בתור טבח ולא מבשל חובבן שהגיע מענף הבנייה, אך נדמה שמלבד השאלות של חבר השופטים למתמודד שנתנו הרגשה כאילו הוא לא בדיוק מהחומר ש"קורץ" לתוכנית כטבח מקצועי, הייתה עקיצה נוספת שעצבנה מאוד כנראה את שני.

השף אייל שני עקץ ויצא נגד משחקי השף ועורר סערה אדירה ברשת!

במהלך הפרומו נראים חבר השופטים שאינם מתלהבים מהמנה של עמר איתה זכה ב"מאסטר שף", כאשר אסף גרניט קטל מעט את המנה וגם מושיק רוט אמר בגאון את המשפט הבא שכנראה פתח צוהר למלחמה בין הזכייניות:"אם זכית בזה במאסטר שף… פה במשחקי השף זה לא מספיק!"

[quads id="5"]

השף אייל שני עקץ ויצא נגד משחקי השף ועורר סערה אדירה ברשת!

שני שהחליט להעלות פוסט בעמוד האינסטגרם שלו(שהספיק למחוק מאז), היה מאוד להוט לתת את הביקורת שלו לפורמט המתחרה וככל הנראה בעקבות ההתגרות בפרומואים? שני כתבה את הדברים הבאים:

 

"הערב, ברשת 13 יפתחו שערי גם העדן לכל אלו שאוהבים מוצרים מזוייפים, חיקויים של הקור, איך אמר לי פעם חבר? אין כמו רולקס ב27$. משחקי השף, הערב ברשת 13. צפיה נעימה"

[quads id="1"]

השף אייל שני עקץ ויצא נגד משחקי השף ועורר סערה אדירה ברשת!
הפוסט של שני שעלה ונמחק על ידיו, לא לפני שעורר סערה בין הזכייניות

עמוד "הצינור" של הזכיינית המתחרה, רשת 13 שמשדרת את "משחקי השף" הגיב בעליצות לפוסט של שני ושיתף אותו בתוספת הכיתוב "בהצלחה לאסף גרניט הערב. תראה, אפילו המתחרים מרימים" ומשם אפשר להגיד שחילופי האש בין אלה שמגנים את העקיצה של שני לבין אלה שמבינים שזאת הייתה תגובה להתגרות של המתחרים רק המשיכה לבעור ולבעור!

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות