תקוה גדעון עוקצת את יאיר לפיד:"נזכרים דקה לפני הבחירות?"

תקוה גדעון עוקצת את יאיר לפיד:"נזכרים דקה לפני הבחירות?"

הבחירות בפתח: כיממה אחרי גמר עונת "האח הגדול" יצא שוב עם ישראל אל הקלפיות כדי לבחור במפלגה שהכי מדברת אליו או "הכי קנתה אותו". אם לשפוט מכמות הפרסומים,הודעות ספאם, סקרים, טריקים ושטיקים בהם משתמשים הפוליטיקאים רגע לפני, כנראה שמישהו היה צריך גם להשתמש בקלף הבא שעצבן את יוצאת האח הגדול.

 

זוכת העונה הקודמת, תקוה גדעון לא ממש אהבה את השימוש או יותר נכון את הטיימינג שבו יושב ראש  מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד החליט לאזכר את אברה מנגיסטו. כאשר זה העלה פוסט לפיד שלו ובו הוא לבוש בחולצה עליה מתנוסס מנגיסטו עם המשפט "עד מתי אברה מנגיסטו" בתוספת כיתוב:"לא שוכחים את אברה מנגיסטו" כשבוע בלבד לפני הבחירות.

תקוה גדעון עוקצת את יאיר לפיד:"נזכרים דקה לפני הבחירות?"

זה לא שלפיד המציא את הגלגל או מתנהג בצורה בה פוליטיקאים אינם מתנהלים כאשר זמן הבחירות דוחק ומנסים לגייס כמה שיותר קהלים. אך הפעם האקט עצמו הרגיש בנוכח התגובות לפוסט שלו שיש פה ספין של הדקה ה-90 על העדה האתיופית.

 

תקוה שלא נשארה חייבת וכמובן התגובה שלה זכתה למעל 3000 לייקים בתוך יממה החליטה לבקר את הטיימינג הכל כך נח של הפוסט וכתבה:"לא שוכחים? או נזכרים דקה לפני הבחירות. איפה החולצה הזו הייתה עד עכשיו?".

תקוה גדעון במחוה למנגיסטו בבית האח הגדול
תקוה גדעון במחוה למנגיסטו בבית האח הגדול

כזכור, גדעון כתבה על ידה בכל בוקר בבית האח הגדול עם אייליינר שחור את מספר הימים שאברה מנגיסטו נעדר וככל הנראה מוחזק בשבי חמאס. למי שלא מכיר או יודע, מדובר באזרח ישראלי הלוקה בנפשו שבשנת 2014 חצה את גדר המערכת לכיוון רצועת עזה ומאז נעלמו עקבותיו.

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן