"פשוט בזוי מבחינתי" יהודה יצחקוב משיב אש לביקורת מנטלי דדון?

"פשוט בזוי מבחינתי" יהודה יצחקוב משיב אש לביקורת מנטלי דדון?

האדמה החלה לרעוד מחדש לאחר ששמועה פרסמה באינסטגרם פוסט ובו נשאלו העוקבים האם יהודה יצחקוב השיב לנטלי דדון בדיוק באותה הדרך שנעקץ לפני שלושה חודשים? התשובה ממש כאן!

 

כולנו זוכרים את הפוסט שהעלתה דדון לפני כשלושה חודשים ובו דיברה על המקרה המזעזע של שירה איסקוב ובאותה נשימה הטיחה את זעמה על אחד הדיירים בבית בלי להזכיר את שמו:"בואו נדבר על זה שיש דייר אחד שבאופן ברור וגלוי רודה וצורח על מתמודדים אחרים – ואיכשהו עדיין נשאר פרק אחרי פרק, כי מצביעים לו".

וכתבה בין היתר גם:"בעונה הזו אני שמה לב בבירור שנותנים במה לאלימות מילולית ולפעמים גם פיזית"  דבר שהרגיש לגולשים והטוקבקיסטים להבין שככל הנראה דיברה על יצחקוב והרשת בערה.. בערה!

"פשוט בזוי מבחינתי" יהודה יצחקוב משיב אש לביקורת מנטלי דדון?
העוקבים שאלו אם הוא ואלמוג נפרדו: הם הנהנו בציניות ש"כן" בתגובה לכך

אתמול בערב החליט יצחקוב לענות לעוקביו בסטורי בסשן של שאלות ותשובות, שכללו שאלות כגון:"אתה ואלמוג נפרדתם?", שאלה על הפציעה בצבא, מי הוא חושב שהיה המנצל של העונה אם לא זהבה.. אך במבט על נראה כי הפינה הזאת נבנתה כדי לענות על שאלה אחת ספציפית של אחד העוקבים.

 

אותו עוקב שאל את יצחקוב בסטורי:"מאיפה הקור רוח ושלוות הנפש לא לענות לכל אחד שמחפש כותרות על חשבונך?" ובתגובה יצחקוב ענה בדרך שמאוד הרגישה כאילו התייחס למישהי ספציפית שיצאה מאותו הריאלטי, ספגה לא מעט ביקורת בעצמה אך חבטה בו קשות כאשר הוא היה בתוך הבית תחת אור הזרקורים.

 

"פשוט בזוי מבחינתי" יהודה יצחקוב משיב אש לביקורת מנטלי דדון?
נטלי דדון ועמית פרליס מתוך האינסטגרם

יצחקוב ענה לתשובת העוקב בצורה שהרגישה כאילו מיועדת חזרה לנטלי?! תשפטו בעצמכם:"אחד הדברים הבאמת עצובים בכל העניין הזה, זה שדווקא כל אלה שהיו בריאלטי וחוו בעצמם בריונות ברשת וכל מיני טוקבקים גם שקריים."

 

"זה שהם בעצם עושים את אותו דבר! מבלי להכיר את הבן אדם, מבלי לדעת עליו יותר מדי, מבלי לדעת את העובדות, פשוט עושים את מה שעשו להם והאצבע קלה על ההדק וזה פשוט בזוי מבחינתי.. דווקא אתם?? תחשבו שוב לפני שאתם מגיבים דברים כאלה"

חושבים שזאת לגמרי הייתה התגובה שלו לנטלי? ובצד של מי אתם עכשיו בסאגה שנפתחה מחדש? דברו אלינו בתגובות בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם: