כוכבת האח הגדול בעקיצה לגדעון סער:"יודע לדבר עם ערבים, הבת שלו שוכבת איתם!"

כוכבת האח הגדול בעקיצה לגדעון סער:”יודע לדבר עם ערבים, הבת שלו שוכבת איתם!”

השמועה אומרת...

שתפו

כוכבת האח הגדול בעקיצה לגדעון סער:"יודע לדבר עם ערבים, הבת שלו שוכבת איתם!"

היא תומכת ימין מובהקת שהפכה לאישות מפורסמת לא רק בקרב חובבי הפוליטיקה לאחר שכולנו זכינו להכיר אותה בבית “האח הגדול” לחשבון הטוויטר שלה מצורפים אמוג’ים של דבורה ויש סיבה טובה לכך, כי העקיצות הבאות שלה גרמו לאש מטורפת ברשת.

 

רונית הביביסטית אוהבת אש וגם יודעת למשוך אותה היטב. ידוע שכל מי שיתעסק עם ביבי יעלה על המוקד שלה. והפעם מי שהיו על הכוונות הם גדעון סער ובתו אלונה סער שכידוע הייתה במערכת יחסים בשנה האחרונה והספיקה להיפרד מהשחקן הערבי אמיר חורי.

[quads id=”3″]

כוכבת האח הגדול בעקיצה לגדעון סער:"יודע לדבר עם ערבים, הבת שלו שוכבת איתם!"
רונית לוי מתוך “האח הגדול” – רשת 13, אלונה סער במדי צה”ל מתוך הסדרה “המפקדת” – כאן 11

לוי שזרקה עקיצה לאחר שצירפה סרטון של סער קורץ במליאת הכנסת והוסיפ האת הכיתוב:“רק סער יודע לדבר עם הערבים, הבת שלו שוכבת איתם” מיד זכתה להתנפלות של תגובות משני צדי המתרס ברשתות החברתיות אך זה לא ממש הספיק לה למרות שסער עצמו בחר לא להגיב.

 

לאחר הציוץ הזה היא המשיכה ותקפה את סער הבת וצירפה צילום מסך שלה ממחאה שלה כנגד בנימין נתניהו בתוספת הכיתוב:“זה השלט של הבת של סער. כל המזדעזעים מהציוץ שלי מוזמנים להזדעזע מהשלט שלה. כנראה שזה לא יקרה כי אתם מזדעזעים לפי פוזיציה. עכשיו קחו דילגית ותקפצו לי צבועים”.

[quads id=”5″]

וזו לא העקיצה או יותר נכון המתקפה הראשונה של לוי נגד בתו של סער, זהו ציוץ שלה בהקשרה בסמיכות לציוץ הפרובוקטיבי האחר:

[quads id=”1″]

רונית לא הפסיקה את הפרובוקציה שלה שם והמשיכה להקניט את המגיבים שכנראה “פתחו חסימות” כדי להגיב לה בטוויטר בעקבות הציוצים עם סער ובתו:“כל השמאלנים שהגיעו כדי לקלל אותי אפילו פתחו חסימות בשביל זה: נפלתם לא טוב. אני לא מתרגשת מקללות תודה על הטראפיק אין פזמון..תקפצו”

 

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות