חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אלמוג חדד נגד מאיה בצלאל:"למה לא לפרגן ולחפש לעקוץ?!"

אלמוג חדד נגד מאיה בצלאל:”למה לא לפרגן ולחפש לעקוץ?!”

השמועה אומרת...

שתפו

אלמוג חדד נגד מאיה בצלאל:"למה לא לפרגן ולחפש לעקוץ?!"

חזית חדשה בעולם הבידור? מתברר שיוצאת “האח הגדול” אלמוג חדד לא ממש אהבה לשמוע מה היה למאיה בצלאל להגיד בתוכנית הבוקר יחד עם זוכה העונה ה-4 קותי חדד, ולכל זה היא נחשפה בדרך אגב מנהג מונית שחשף בפניה את הנאמר בדרך לראיון!

 

חדד החליטה להעלות מבול של סטוריז באינסטגרם בה היא נשמעת מעט זועמת על הדברים שנאמרו ע”י בצלאל בשידור החי ברדיו כדי להבהיר את הצד שלה בתגובה נחרצת שלא תשתמע ל-2 פנים וזה מה שהיה לה להגיד:

[quads id=”3″]


מאיה בצלאל וקותי סבג דיברו על השער של אלמוג בזמנים מודרנים – השיחה המלאה מתוך רדיו לב המדינה

“אין בעיה לביקורות ולדיבורים אבל עם כל הכבוד, מאיה יקירתי. אם את כבר נותנת ביקורת אז תהיה קצת יותר מדויקת בפרטים, ודבר שני אם את תוכנית שמכבדת את עצמה, הייתי חושבת שאת צריכה להתקשר אלי לפני. לעדכן אותי שאת הולכת להעלות אותי או את יהודה לא משנה לשידור”

 

והוסיפה ביקורת:“ולא לנסות לעשות את זה הפוך על הפוך לקטול אותנו, בדיוק כמו שגיחכת וזלזלת בכל השידור שלך. אני חושבת שאם אין לך משהו טוב להגיד, זה בסדר לפעמים גם לא להגיד.” ואז שלחה גם ביקורת לקותי סבג!

[quads id=”5″]

אלמוג חדד נגד מאיה בצלאל:"אם אין לך משהו טוב להגיד זה בסדר לא להגיד!"
יהודה ואלמוג בתמונה מיני רבות שפרסמו ברשתות החברתיות: הזוגיות פורחת

“קותי שהוא יודע מה זה לצאת מבית האח הגדול ואתה מקבל המון המון טלפונים, אז אתה לא עונה תמיד למספרי חסוי אז יכלתם לעדכן לפני ויכול להיות שהיינו עונים ובאמת היה נחמד אבל את כל הנימת זלזול שהייתה לך בשידור פחות נחמד לשמוע האמת.”

 

“ולבוא ולהגיד היא הייתה שבועיים בבית, הייתה להם זוגיות בדיוק שבועיים. בואי, קודם כל הייתי הרבה יותר משבועיים בבית. הזוגיות שלי ושל יהודה הייתה הרבה יותר משבועיים. ומה ששלי ושל יהודה, זה שלי ושל יהודה!”

[quads id=”1″]

אלמוג חדד נגד מאיה בצלאל:"אם אין לך משהו טוב להגיד זה בסדר לא להגיד!"
אלמוג חדד בראיון היום באולפן עם שון בלאיש, כבר אז חשפה שהייתה נסערת ועצבנית. וכן, זה היה לגמרי בעקבות התקרית עם מאיה בצלאל! התוכנית במוצ”ש ערוץ 20

והמשיכה במתקפה כנגד הדברים של בצלאל ברדיו לב המדינה:“גם אם זה אומרת שאני מתרגשת מהקפה שלו(של יהודה) וזה בסדר, אני לא חושבת שאת צריכה לזלזל ומעניין למה אחרי זה כולם בטענות שיש בריונות ברשת ולמה מחרימים ילדים”.

 

ואז סיכמה:“למה לא לפרגן ולתת אהבה בחינם? למה לחפש לעקוץ כל דבר ולהעיר הערות מיותרות. אם כבר אמרת על השער והעלת את זה נושא ואת יהודה וכל הדבר הזה, אמרתי שום אם אין לך משהו טוב להגיד, זה בסדר גם לא להגיד.”

עוד נאמר לשמועה כי אלמוג חדד הוציאה לא מעט עצבים על התקרית בעקבות תוכנית הבוקר של מאיה בצלאל וקותי חדד בראיון עצמו היום ואף חשפה בתוכנית שתעלה במוצ”ש בערוץ 20 עם שון בלאיש דברים על הקשר בין רמי ללינור, והפתעה חגיגית. האם היא רואה כבר את יהודה בתור בעלה לעתיד?! כנראה שכן. הכל  ייחשף בתוכנית במוצ”ש.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות