הכיוון החדש של ג'וזי במיאמי? לא בדיוק מה שחשבתם!

הכיוון החדש של ג’וזי במיאמי? לא בדיוק מה שחשבתם!

השמועה אומרת...

שתפו

הסקרנות סביב הפאפי הייתה בשיאה בימים שיצא מבית “האח הגדול” כאשר הצופים ההדוקים והעוקבים חיכו בדריכות לקאמבק עם “גברת X”, רק שלפאפי היו עוד הרבה תוכניות אחרות כגון שיתוף פעולה עם זהבה בן ומתברר שיש לו עדיפות נוספת וגבוהה במיוחד!

 

רבים החזיקו אצבעות ליוצא הריאלטיז “המירוץ למיליון”, “הישרדות VIP” ועכשיו גם “האח הגדול” כאשר נשאר אחרון בספה לצד זהבה בן בגמר הגדול, ולמרות שקטף את המקום השני והמכובד ויצא בלי מיליון השקלים, החליט הפאפי שהוא לא עוצר למנוחה ואחרי שלל קמפיינים והפתעות הוא הולך בעקבות הלב – גם אם זה אומר להיות רחוק מהבית.

[quads id=”3″]

הכיוון החדש של ג'וזי במיאמי? לא בדיוק מה שחשבתם!
מחפש להתקדם בסצנת הלילה כדיג’יי כמה שיותר ולצבור שם עולמי נחשק, מתוך אחת המסיבות במיאמי

ג’וזי כידוע, הגיע למיאמי בספיישל כדי לעשות שמח בקרב הקהילה היהודית שם בים של מסיבות, אך מסתבר שלא מדובר בהזמנת ספיישל בלבד מכיוון שהפאפי הולך על כל הקופה ועל פי מקורבים “הוא חורש כל מסעדה ומועדון שם”, ובהחלט מרגיש כי הפאפי מנסה להתקדם בזירה העולמית בתור דיג’יי מוביל.

 

אז האם הפאפי הולך להיות אורח קבוע במיאמי? מסתבר שממש לא. עוד נמסר למערכת שמועה כי כבר מחר!! ג’וזי צפוי לחזור ארצה לאתנחתא ואולי מפגש פרנצ’ טוסט עם החברים מבית האח, וזאת כדי לטעון מצברים בלבד לפני המנה העיקרית, היעד: דובאי, לשם יגיע בחודש מאי כדי לתת בראש במועדוני הלילה ולהתקדם עוד צעד בהגשמת החלום הגדול!

[quads id=”5″]

הכיוון החדש של ג'וזי במיאמי? לא בדיוק מה שחשבתם!
יחזור בעוד יומיים לארץ מפגש פרנצ’ טוסט עם החברים? אנחנו נמשיך לעקוב

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות