יש אישור מההורים? גל גברעם מכינה את הקרקע לחתונה עם תום חיימוב!?

יש אישור מההורים: גל גברעם מכינה את הקרקע לחתונה עם תום חיימוב!

השמועה אומרת...

שתפו

יש אישור מההורים? גל גברעם מכינה את הקרקע לחתונה עם תום חיימוב!?

זה לא סוד גדול שיוצאת העונה הנוכחית, גל גברעם מרימה לבחור איתו פיתחה זוגיות לעיני מדינה שלמה – דייר “האח הגדול” תום חיימוב שצפוי לקטוף מקום מכובד בגמר – בכל רגע נתון שרק מתאפשר לה.

 

אך מה קרה כאשר גל הגיעה לביתו של חיימוב יחד עם הוריו וחבריו לפגישה שכולו חיזוקים לתום במסגר התוכנית “מלחמת הגמר” בערוץ 13? זה לא ממש נגמר רק בדברים שקשורים לאיסוף קולות לתום ועד כמה שמגיע לו לזכות בתוכנית, אלה מיני פרק על הזוגיות העתידית של השניים ועד כמה שגל מחכה כבר שתום ישים עליה טבעת מול הוריו.

[quads id=”3″]

גל מעלה את מדד המחויבות מול ההורים בלי להניד עפעף
גל מעלה את מדד המחויבות מול ההורים בלי להניד עפעף מתוך הדוקו המיוחד בערוץ 13

כבר מהכניסה לבית ההתרגשות בין גל לבין ההורים של של תום הייתה בשיאה וגל לא התביישה בלשון המעטה ופתחה ב“טוב אני הכלה, נעים מאוד!”

 

גל לא עצרה והמשיכה לומר שהיא הגיע עכשיו מתצוגה של חברה הטוב מבית האח דרור קונטנטו ורמזה להורים שראתה “שמלת כלה מהממת”, כמובן שזה לא הסתיים שם וגל שאלה תכל’סית נוספת: “איפה הטבעת על היד?”.

 

[quads id=”5″]

יותר מאוחר אבא של תום חשף את האהבה שלו לגל ואת הייתרונות והחסרונות שלה בעיניו. לסיום הוא נתן את ה”אישור” שלו בקשר בין בנו תום לכלה המיועדת גל גברעם שהתחילה תוך כדי לראות איזה שינויים היא רוצה לעשות לו בדירת הרווקים התל אביבית.

צפו בקטע וספרו לנו האם לדעתכם הקשר של תום וגל ילך לעבר החופה אחרי שהשניים יבדקו את הקשר בעולם החיצוני? דברו אלינו בתגובות בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

המנצח בגמר הגדול הוא\היא? לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות