ליהיא גרינר על האסון במירון:"כל הגברים החרדים האלה… לא ראיתי חיות כאלה!"

ליהיא גרינר על האסון במירון:"כל הגברים החרדים האלה... לא ראיתי חיות כאלה!"

הפה של אחת מכוכבת הריאלטי והביצה מהמוכרות יותר בתעשייה עשה את זה שוב ויש שיגידו שהפעם שבר את כל השיאים, בסטוריז שהעלתה לחשבון האינסגטרם שלה והספיקה למחוק היא דיברה על האסון בהר מירון ואלו חלק מהדברים שהיו לה להגיד שגרמו לרשת לבעור:

 

"אבל עולמי ביום ראשון!? אבל עולמי על טמטום!.. אבל עולמי על טמטום אשכרה! … ביום אחר, לא חייב ככה כמו סרדינים כולם תראו,תראו מה קרה מה עשיתם! רצחתם אנשים, דרכתם על אנשים!"

ליהיא גרינר על האסון במירון:"כל הגברים החרדים האלה... לא ראיתי חיות כאלה!"
גרינר: פתחה את הפה והתנצלה, ההתנצלות הפעם לא ממש התקבלה?

והמשיכה:"כל הגברים החרדים האלה, מה זה, מה זה. לא ראיתי חיות כאלה, סורי, שמעתי שעושים מזה אבל עולמי ביום ראשון .. אבל הם לא חשבו שזה יקרה? סייקוז! מה קרה!? הלכתם להתפלל, וואו! התפללתם יפה מאוד, תראו מה עשיתם! אנשים עלו על אנשים.. מלא מלא חשבו שזה יקרו וידעו שזה יקרה וזה קרה!"

 

אלה חלק מהדברים שנאמרו בסטוריז של ליהיא שהספיקו להימחק באופן מוחלט, אך לא לפני שהסרטונים הללו עוררו סערה אדירה ברשת שהובילה את גרינר לספיגת איומים על חייה.

 

מספר הטלפון של ליהיא הופץ בליל אמש ברשתות החברתיות ומאותו הרגע היא קיבלה מבול של הודעות נאצה ואיומים על חייה, בתגובה חשפה כי תגיש תביעה כנגד מי שחשף והפיץ את המספר.

ליהיא גרינר על האסון במירון:"כל הגברים החרדים האלה... לא ראיתי חיות כאלה!"
צילום מסך מתוך האיומים שחטפה ליהיא גרינר לאחר שפורסם מספר הטלפון שלה

לאחר הדברים ליהיא יצאה בפוסט התנצלות על הדברים שאמרה ופירטה מדוע התבטאה בצורה שכזו:"חייבת להסביר מה קורה אצלי בשעות האחרונות , קיבלתי מבול של טלפונים והודעות דיברתי ממקום של כאב וצער, איפה האחריות? אנחנו בסיומו של משבר הקורונה סוף סוף, ולפתע מגיע האסון הזה !!"

 

"מישהו חשב על אפשרות להדבקה המונית? איפה הסבלנות והסולידריות?! אני מבינה שלא הבעתי את עצמי מספיק בשביל להעביר את המסר, יכול להיות שזה לא הזמן ועל כך אני מתנצלת הייתי בסערת רגשות על אובדן החיים של אנשים, ילדים, וקרובי משפחה. זה לא נתפס ואני לא מצליחה להבין איך האסון הזה קרה! ליבי עם המשפחות השכולות."