לא התכוונה? מישל טרוני יוצא במתקפה נגד ליהיא גרינר!

לא התכוונה? מישל טרוני יוצא במתקפה נגד ליהיא גרינר!

ליהיא גרינר הפכה בתוך יממה לאדם אולי הכי מדובר במדינה בעקבות הדברים שאמרה בהקשר לאסון בהר מירון שביניהם אמרה משפטים שצוטטו ושותפו ברחבי הרשת כגון "כל הגברים החרדים האלה, מה זה, מה זה. לא ראיתי חיות כאלה, סורי" והכו גלים בכל מקום אפשרי.

 

גם כוכב הרשת מישל טרוני שכיכב איתה באותה עונה של "הישרדות VIP" החליט לא לשתוק ואמר דברים חמורים בתגובה לביקורת של ליהיא על האסון:"את מחפשת פרובקציות, דבר טוב אחד למען החברה לא עשית! כלום לא עשית. להיות מטומטמת בשביל קריירה כל אחד יכול לעשות"

לא התכוונה? מישל טרוני יוצא במתקפה נגד ליהיא גרינר!

והמשיך במתקפה בסטורי שלו:"ללכת לתוכנית ריאלטי לשכב עם מישהו באמצע התוכנית ואז לקבל במה … אני לא מאמין בכלל שהייתי באותה תוכנית איתך איך איזה רמה אני איכס על הפרצוף שלי! אני נשבע לך כל תוכנית שאת תהיי.. אני אביא איתי חצי … שרק יעשו שם רע. אני נשבע לך לך תתבעי, לכי תעשי מה שבא לך!"

♬ צליל מקורי – שמועה בידור

גרינר זכתה ללא מעט ביקורת מאנשים מפורסמים ואנונימיים כאחד אך הסאגה לא הסתיימה רק בביקורת אלה באיומים על החיים, שיחות טלפון והודעות נאצה. כמות עוקביה ברשת האינסטגרם ירדו מ200 אלף ל195 אלף ואז ליהיא יצאה בהתנצלות נוספת והפעם בדמעות ובבכי ובה ניסתה להסביר שכלל לא התכוונה לדברים שאמרה וביקשה שיסלחו לה:

 

"אתם לא מבינים אותי…. עצוב לי ‏נורא על המקרה. ‏הייתי עצובה ועצבנית וחיפשתי אשמים. סליחה. ‏מקווה שתסלחו לי." כתבה ובמשך 5 דקות נתנה נימוקים מדוע בחרו לרמוס אותה ולא להבין את מה שניסתה להסביר מעבר למילים.