הגנו על ליהיא גרינר וזכו לאיומים:"תחסמו אותה או שנפרסם על אוטובוסים מי עוקב אחריה!"

הגנו על ליהיא גרינר וזכו לאיומים:"תחסמו אותה או שנפרסם על אוטובוסים מי עוקב אחריה!"

האם אתם עוקבים אחרי מי שנמצאת בכותרות של כל אתר רכילות או בידור בארץ ישראל בימים האחרונים, וכן אנחנו מדברים על ליהיא גרינר? אז מסתבר שהשם שלכם עלול לעלות ל"אוטובוס" שיסתובב עם רשימה של כל מי שנותר לעקוב אחריה, כך שיתף היום איום שקיבל יוצא "המירוץ למיליון", המאפר גילי אלגבי שהחליט להשאיר עוקב ולגונן על גרינר.

 

לאחר שהתנצלה והתנצלה שוב בבכי ובדמעות על כך שהביע את דעתה השונה על האסון בהר מירון, נדמה שיש קבוצה לא קטנה של אנשים שלא רק שאינם מעוניינים למחול לגרינר אלה הלכו צעד אחד קדימה ויוצאים באיום מפורש:"אנחנו מכינים רשימות של כל מי שעוקב אחריה, נפרסם אותם על אוטובוסים, אותם אנשים שישארו בסוף יצטרכו לחשוב בסוף טוב טוב.. למה הם נשארו!"

הגנו על ליהיא גרינר וזכו לאיומים:"תחסמו אותה או שנפרסם על אוטובוסים מי עוקב אחריה!"
נעמה קסרי – יצאה להגנת ליהיא וגם זכתה להודעות מאנשים שתפסיק להיות חברה שלה

חברתה הטובה של גרינר, נעמה קסרי החליטה לצאת היום להגנתה אחרי שהרוחות מעט שקטו בסופ"ש האחרון והגיבה בסטוריז שלה בין היתר:"אני מכירה את ליהיא טוב ואני יודעת שהיא לא בן אדם רע." והוסיפה:"היא לא אמרה את זה בגלל איזשהי דיעה שיש לה על דתיים או משהו קשה, אני יודעת שלא.. היא אימפולסיבית, זה היה התבטאות שהיא מצטערת עליה מאוד, היא מתייסרת, היא כאובה..".

 

ואז הנחיתה את המשפט הבא:"היא לא הרגה את האנשים האלה, זה לא היא עשתה את זה. היא התבטאה בצורה לא יפה כן אבל היא לא אשמה במה שקרה והייתי מבקשת מכם לגלות קצת חמלה כלפיה." קסרי עוד שיתפה בהמשך שניסו לבקש ממנה להפסיק להיות חברה של ליהיא ואף הפעילו עליה לחצים. היא סיכמה את האסון לאחר מפגש עם גרינר:"חייבים להפסיק להיות מדינת חלטורות".

אם למישהו לא טוב עם מה שיש לי להגיד הוא מוזמן להוריד לי גם עוקב – גילי אלגבי הגן על ליהיא וזכה להמון תגובות זועמות

יוצא "המירוץ למיליון" גילי אלגבי ספג אפילו יותר אש מאשר קסרי וקיבל "המלצה" להסיר את העוקב מגרינר ואף לחסום אותה. הוא שיתף הודעות קוליות שקיבל לצד קללות והשמצות על כך שתמך בה בין היתר:

 

"מאכזב מאוד שאתה עוקב אחרי ליהיא, ביום האחרון ירדו לה 2000 עוקבים, אני מבקשת תכבד את כולנו ותוריד ממנה עוקב, ותחסום אותה אצלך, היא לא ראויה, תגיד לי מי החברים שלך ואני אדע מי אתה. היא לא יכולה להיות חברה שלך אתה בן אדם מדהים! והיא צריכה להבין שהיא תשאר לבד אם היא תמשיך ככה".

 

בהודעה עוד נמסר כמו שנכתב קודם שמי שימשיך לעקוב אחרי ליהיא, שמו יעלה לאוטובוס ויפורסם ברבים אך לא נראה שאלגבי התקבל כלל ויצא בהודעה חריפה בסטורי שלו להגנת גרינר שבין היתר כתב בה:

"אז ככה, ליהי חברה שלי הרבה לפני כל עידן האינסטגרם, ליהי אחת הנשים החזקות והטובות שאני מכיר – נכון יש לה פליטות פה משלה אבל זה גם מה שעושה אותה למה שהיא, והיא גם אחת שיודעת להיות חברה טובה כשבאמת צריך אותה! אני לא שופט אפחד, ובטח ובטח לא הופך את הדבר זה לשמיניג, או במה לרוע שמפיצים סביב ליהי!"

נעמה קסרי מבקשת משמחה גואטה שתפסיק לצאת נגד ליהיא לאחר דבריה על אסון הר מירון

אלגבי סיכם וחתם את הפוסט:"בואו קחו אחריות כל אחד על עצמו, ולפני שאתם שופטים משו תסתכלו על עצמכם! שבוע מבורך אהבת חינם! ליהי אני אוהב אותך!" צפו בסטוריז של נעמה וגילי בתגובה לפרשת גרינר: