חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אחרי 17 שנות זוגיות: צביקה פיק ושירה מנור כבר לא ביחד!

אחרי 17 שנות זוגיות: צביקה פיק ושירה מנור כבר לא והסיבה נחשפת עכשיו!

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי 17 שנות זוגיות: צביקה פיק ושירה מנור כבר לא ביחד!

הם לא נישאו מעולם וניהלו קשר של זוגי בן 17 שנים, ועכשיו באופן רשמי נחשף כי אחד האייקונים של המוזיקה בישראל, צביקה פיק והמעצבת שירה מנור החליטו לפרק את החבילה באופן רשמי ולמען האמת הם מנהלים חיים נפרדים כמה תקופה.

 

אחרי לא מעט שמועות על קרע ביחסים בין הזוג שגזר לא מעט כותרות לאורך השנים, במיוחד בתחילת העשור הקודם. צביקה פיק ושירה מנור החליטו לסגור את הבסטה הזוגית לאחר 17 שנים ביחד. שירה בתגובה לידיעה העתידית על פרידה החליטה להחליף את מספר הטלפון שלה.

[quads id=”3″]

אחרי 17 שנות זוגיות: צביקה פיק ושירה מנור כבר לא ביחד!
לגמרי פרידה: צביקה פיק ושירה מנור

למרות הבדל של 36 שנים ביניהם, הצליחו צביקה ושירה לרתק מדינה שלמה עם הזוגיות המתוקשרת שלהם. הקשר התחיל כאשר פיק היה בשנות ה-50 לחייו ומנור הייתה דוגמנית בת 18 בלבד. ולמרות כל הרכילות והדיבורים מאחורי הגב לא רק צלחו כמעט 20 שנה יחדיו אלה גם הביאו לעולם 2 ילדים שהיום כבר בני חמש ושבע.

 

עוד נחשף כי האירוע שעבר המאסטרו צביקה פיק לפני כ-3 שנים שכיום כבר בן 71 בהחלט היה קשור למקדם שהוביל לסיבה לפרידה בסופו של דבר. וזאת למרות שהצליח באופן פלאי לאחר שיקום ממושך להחזיר לעצמו את יכולות התפקוד והדיבור ואף הופיע בפסטיבל.

[quads id=”5″]

אחרי 17 שנות זוגיות: צביקה פיק ושירה מנור כבר לא ביחד!
קובי פרג’ ושני כהן בחיקוי של צביקה פיק ושירה מנור משנת 2009

אך למרות השיקום הממושך והזמן שעבר מאז האירוע נדמה כי הקרע שנוצר ביחסים ביניהם בסופו של דבר הביא לפרידה הסופית שכבר התרחשה באופן רשמי לפני מספר חודשים, ולמרות שהם עדיין גרים תחת קורת גג משותפת זה עניין זמני וכבר בקרוב יעברו לגור בנפרד באופן רשמי.

Subscribe
Notify of
guest
65 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ציפי טייבר
ציפי טייבר
1 שנים

צר לי מאד להגיב.צביקה פיק היה גבר נחשק במהלך השנים. לצערי חלה דבר שגרם לאשתו הצעירה לסיים את החיים המשותפים. אינני באנ בטענות אליה. אני באה להגיד לגברים לא להנשא ולהביא ילדים בהפרשי גיל של 20 שניו ואף למעלה מז.

אילנה
אילנה
1 שנים

צביקה תמיד תישאר אהוב ונאהב

דור
דור
1 שנים

נצמדה ולא שחררה עשתה ילדים. היא יכלה ללכת כנראה שהתבגרה וראתה לאיפה הביאה את עצמה. צביקה עשה לה רק טוב.