לדין מירושניקוב יש ווידוי שקשור לדיירת האח הגדול תקוה גדעון!

לדין מירושניקוב יש ווידוי שקשור לדיירת האח הגדול תקוה גדעון!

מסתבר שהנאום של דיירת בית האח הגדול: תקוה גדעון שמסתמנת גם על פי הסקרים כמי שהולכת לקטוף את המקום הראשון, השאירה רושם לא רק אצל כלל הצופים האנונימיים אלה גם אצל השחקן דין מירושניקוב שהחליט "לצאת מהארון" ולחשוף שהוא צופה הדוק ב"האח הגדול" ויש לו פייבוריטית!

לדין מירושניקוב יש ווידוי שקשור לדיירת תקוה גדעון!

לאחר שפתחה את ליבה במונולוג מרגש בחדר האח הגדול על סיבת הפרידה של ליאור דואק ממערכת היחסים איתה בבית, הצליחה תקוה גם לסחוף איתה(מלבד הגידופים ברשת) גם קולות אהדה לא מעטים, שדין הוא אחד מהם, והחליט להעלות את הפוסט הבא:

 "אני מודה… שכששואלים אותי אם אני רואה אח גדול, אני תמיד עונה בהתנצלות: 'מה אני אעשה? הטראש הזה מעניין'. אז נכון יש המון דברים שאני פחות מאמין בהם בפורמט הריאלטי הזה.. אבל כאשר מראים לנו דברים עם ערכים טובים, שיכולים להשפיע על המון אנשים לטובה במדינה שלנו, צריך לפרגן מכל הלב".

לדין מירושניקוב יש ווידוי שקשור לדיירת תקוה גדעון!

"השיחה הזאת של תקווה עם האח הגדול, אמיתית, כנה, מכל הלב, וכיף לראות אשה כמו תקווה שמקבלת את עצמה במאה אחוז. קבלת ה 'אני' הוא השלב הראשון לעולם טוב יותר. כי כשנהיה שלמים עם עצמינו, נהיה טובים יותר לאחרים. כמוך, הוא כמעט כמוני, וכמוני, אין עוד אף אחד"

 

View this post on Instagram

 

אני מודה… שכשאולים אותי אם אני רואה אח גדול, אני תמיד עונה בהתנצלות: ״ מה אני אעשה? הטראש הזה מעניין״. אז נכון יש המון דברים שאני פחות מאמין בהם בפורמט הריאלטי הזה.. אבל כאשר מראים לנו דברים עם ערכים טובים, שיכולים להשפיע על המון אנשים לטובה במדינה שלנו, צריך לפרגן מכל הלב. השיחה הזאת של תקווה עם האח הגדול, אמיתית, כנה, מכל הלב, וכיף לראות אשה כמו תקווה שמקבלת את עצמה במאה אחוז. קבלת ה ״אני״ הוא השלב הראשון לעולם טוב יותר. כי כשנהיה שלמים עם עצמינו, נהיה טובים יותר לאחרים. כמוך, הוא כמעט כמוני, וכמוני, אין עוד אף אחד.

A post shared by Dean Miroshnikov מירושניקוב (@deanmiroshnikov) on

אז מהיכן הגיע המסר הזה של דין בהקשר לקטע של תקוה מחדר האח?

מסתבר שדין מעביר סדנאות העצמה אישית שכוללות גם הרצאות נגד גזענות שכבר נחשפו לעשרו אלפי הנשים, ואפשר להגיד שהמסר הזה של תקוה בחדר האח הגדול גרם לו להזדהות רבה עם הנושא: קבלת ה"אני".

View this post on Instagram

זאת השנה המשמעותית ביותר שעברתי. פגשתי בה אנשים, שישארו איתי לפחות לעשור הקרוב. וכמו שאני תמיד אומר – חייבים למצוא נקודות בחיים בהן אנחנו צריכים לעצור, לטפוח לעצמינו על השחם ולהגיד תודה לאלה שגורמים לנו להתעורר בבוקר ולחייך. וברגע זה ממש, אני מחייך. תודה. אחת המטרות שלי לשנת 2019 הייתה להגיע לכמה שיותר אנשים במדינה ולפזר את המסר נגד גזענות. ולהראות כמה כוח יש למילים שיוצאות לנו מהפה. אני מאחל לעצמי להמשיך בדרך הזאת, ומאחל לכולנו שתיהיה לנו שנת 2020 מקסימה. תודה ענקית לכל האירגונים שנתנו לי את הזכות לבוא ולהשפיע, ולאן שעוד לא הגעתי, השנה זה יקרה 🙂 תודה @nadav_goren על עריכת הסרטון המושקע @yedabamedia @add_ca @kerenmoz13 #עזוב_אותך_אחי_אני_ישראלי

A post shared by Dean Miroshnikov מירושניקוב (@deanmiroshnikov) on