פיצוץ בין ירדן לליאור בעקבות הדברים של אמא של ירדן זיוה!

פיצוץ בין ירדן לליאור בעקבות הדברים של אמא של ירדן זיוה!

אחרי שהייתה המומה אמש בשידור, כאשר אמא שלה זיוה העמידה להדחה את חברה לבית, ליאור דואק מול כל דיירי הבית והמדינה כולה, ירדן אדרי החליטה לפתוח שוב את הפצעים שהגלידו עם ליאור דואק ולהטיח בו מספר האשמות ששמרה בבטן.

ירדן מסבירה לליאור למה נפל לה האסימון על כך שליאור לקח את הצד של תקוה והוא לא חבר אמיתי שלה בבית כמו שאמא שלה הצהירה:

"אני הרגשתי ממך שברגע שהעלו לתקוה מסוקי תמיכה, אתה תפסת צד באופן מובהר!"

 

ליאור הגיב לה:"מהרגע שתקוה ירדה במדרגות תפסתי צד מובהר, לא מהרגע שיש לה מסוק ולא רגע כלום!, זה בטח ובטח לא ממסוק, תודה רבה ירדן! אני לא בן אדם שיסתונור מאיזה מסוק מטומטם שיגיע" 

 

ירדן:"מה שמצדיק את התיאוריה שלי שברגע הראשון לא הייתה אובייקטיבי, אז אל תספר לי סיפורים שהייתה אובייקטיבי!"

 

ליאור:"במקום להגיד שלא הייתי אובייקטיבי, אולי קשה לך שבהתחלה את היית נורא נורא אגרסיבית עם תקוה, היו רגעים שתקוה לא הייתה בסדר ואני הערתי לה"

ירדן:"בתקופת המסוק אתה העצמת את תקוה הרבה על חשבוני!"

 

ליאור:"אם העובדות שתקוה בכתה וסבלה ואת ביקשת ממנה סליחה ממש אחרי המסוק בתקופה אחרת לגמרי, לקח לך ירדן אדרי תקופה מאוד ארוכה לבקש סליחה מתקוה והתומכים שלה החליטו להרים לה מסוק לרשום לך '0' , אבל לקחת את המסוק המדהים הזה ולהתייחס לזה כאילו זה מסוק שנאה לירדן?"

 

הדיון ממשיך וירדן בשלב מסוים מתפוצצת

 

ירדן:"שוב אתה לא רואה את הצד שלי, שוב אתה חושב שארבעה שבועות רק היא סבלה, שוב אתה לא מבין שיש פה בן אדם מולך שגם אם הוא מראה שהוא חזק אז הוא לא באמת חזק, ובחיים שלך לא באת כמו חבר ושאלת אם הכל בסדר! תמיד היית ניזון מצד אחד, עובדה!"