חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תקוה פותחת על ירדן:"הייתי מחזירה לה ת'אף לאף שהיה לה, מעיפה אותה מהשפתיים!"

תקוה פותחת על ירדן:”הייתי מחזירה לה ת’אף לאף שהיה לה, מעיפה אותה מהשפתיים!”

השמועה אומרת...

שתפו

תקוה פותחת על ירדן:"הייתי מחזירה לה ת'אף לאף שהיה לה, מעיפה אותה מהשפתיים!"

ליאור ותקוה ישבו לראיון אצל ירדן ואסיף במסגרת המשימה השבועית “חדשות האח” וכמובן ש”האח הגדול” שוב מתסיס ומכניס אש בתוך משולש האהבה המדומיין הזה בבית ומציג קטע שהיה בין ליאור וירדן לעיני תקוה שלא ממש אהבה את מה שראתה.

[quads id=”1″]

בעקבות אותו קטע והראיון עם ירדן הרוחות שוב סוערות, ליאור ותקוה שוב הגיעו לאיזשהו פיצוץ פנימי ביניהם, ובפינות נפרדות – ירדן פותחת את מה שהיא חושבת על תקוה ותקוה פותחת את מה שהיא חושבת על ירדן.

 

ירדו סיפרה לאדם בשיחה בנסט:“מה היא רוצה באמת!? מהיום הראשון פה, איך שירדתי במדרגות אומרת לי את נראית לי פסיכופטית, אחרי שבוע אומרת לי את עושה לי פרצופים.. אני לא מבינה מה היא רוצה”

 

תקוה בשיחה עם יוסי מספרת כי ליאור עצבני ופורקת את העצבים שלה על ירדן:“הבחורה הזאת נחש, אתם קונים את הסתלבט שלה, למה את רעה?? רעה רעה, שורף לה, יושב לה, על הפרצוף שלה אני אהיה פה”

 

ובהמשך ממשיכה:“באה יושבת פה עם המשקפיים שלה, השפתיים שלה.. עוד שניה אם לא היו מצלמות הייתה מחזיר לה את האף שלה לאף שהיה לה”

וזה לא נגמר שם:“אם הייתי יכולה הייתי 1, 2, 3.. מעיפה אותה משפתיים תופסת אותה טאק!. אין אני לא יכולה לשחק אותה.. כמה אני יכולה לסתום?, דיי נגמר הסיפור, נגמר הסרט, גם אם נשאר יום! אני לא מדברת איתה … אין בה כלום”

 

ולסיום, תקוה מספרת מה סוד ההצלחה שלה בבית ולמה הדיירים אוהבים אותה ומחפשים אותה למרות שהיא לא עושה כלום, צפו >>

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות