חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תקוה פותחת על ירדן:"היא לא קורבן והיא לא מסכנה ולא עושים עליה חרם!"

תקוה פותחת על ירדן:”היא לא קורבן והיא לא מסכנה ולא עושים עליה חרם!”

השמועה אומרת...

שתפו

תקוה פותחת על ירדן:"היא לא קורבן והיא לא מסכנה ולא עושים עליה חרם!"

חלק מהדיירים באים אל תקוה בחצר ומנסים להבין למה ירדן הלכה לבכות בטענה שעושים עליה חרם בבית ובאו אל תקוה בשאלות נוקפות וביקורת הקשורה לעמדתה בפיצוץ עם ירדן.

 

תקוה במשך דקות ארוכות מסבירה את עמדתה בכסאח עם ירדן:“לא עשיתי לה כלום! כמה חרא אכלתי ממנה וסתמתי את הפה!?”

 

וממשיכה להסביר על כך בפרט בפני אודליה שמי שבעצם חווה חרם הייתה היא(תקוה) בעידן של אמלי ועכשיו היא מנסה לרכוב על הגב של ליאור והסיטואציה כדי להתקדם בתוכנית.

[quads id=”1″]

השיחה ממשיכה כאשר אודליה מנסה לגשר ולרכך את העניינים בינה לבין ירדן וטוענת שירדן נפגעה על כך שתקוה וליאור פתחו על ירדן מאחורי הגב ותקוה משיבה:“היא קראה לי בהמה” ומסבירה לה שאמרה לה בפנים שהיא חושבת שהיא רוכבת לליאור על הגב ולא רק מאחורי גבה.


 

ליאור ששומע את השיחה מתערב ואומר:“אני אישית לא חושב שהיא רוכבת על הגב, א’ כל כי אין לה על מה לרכב, אני כבר סוס מת, ודבר שני , אני חושב שזה פשוט כי יש לה רגשות או משהו אז זה מצטייר לך ככה, אני לא חושב שהיא רוכבת, אני כן חושב שעכשיו נח לה להיות בפינה, היא לא לבד, היא משחקת אותה לבד, היא בוחרת להיות לבד!”

 

השיחה מתלבה עוד יותר לסיכום תקוה אומרת לאודליה:“אני מתערבת איתך על מיליון אחוז! כשהיא תצא מפה באמת היא תבין שהיא הרסה לעצמה את החוויה של האח הגדול בגלל איזשהי גחמה”

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות