חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רגע לפני הגמר: האח הגדול לא ייסגר בעקבות הקורונה!?

רגע לפני הגמר: האח הגדול ייסגר בעקבות הקורונה!?

השמועה אומרת...

שתפו

רגע לפני הגמר: האח הגדול לא ייסגר בעקבות הקורונה!?

הדיירים כבר במתח, “האח הגדול” לא ממש עדכן אותם על מספר דברים בנוהל, את התקציב השבועי הם קיבלו בדקה ה-90, על מניין החולים והמתים מוירוס הקורונה(covid-19) הוא לא עדכן את הדיירים כהרגלו והם דיי חוששים.

 

ואם זה לא מספיק, יו”ר ארגון עובדי רשת מאיים להשבתה מלאה של ערוץ 13 בעוד כשבוע, שלושה ימים לפני הגמר הגדול של “האח הגדול”.

[quads id=”1″]

מלבד כלל הכלכל העולמית שנפגעה אנושות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, גם במיקרוקוסמוס של בית “האח הגדול” גל ההדף של הנזק מהנגיף עלול לפגוע ולגרום לזה שלא יצא שום מנצח מבית האח הגדול!?

 

חלק מהעובדי הערוץ יצאו לחופשה ללא תשלום, אחרים נשלחו לעבוד מהבית בהיקף משרה קטן יותר וכל זאת לאור ההנחיות החדשות של משרד הבריאות לצמצם פעילות.

לגבי הנהלת הערוץ, הם עדיין מגיעים מדי יום למערכת אבל שכרם קוצץ ב-10 אחוז, דבר שלא נראה בצורה יפה כלל ע”י וועד העובדים, שאיים בצעד נחרץ לאיים לסגור את המסכים ב-1 באפריל וע”י כך להשבית את הערוץ, שלושה ימים בלבד לפני הגמר הגדול ששידורו מתוכנן ל-4.4

[quads id=”1″]

קורונה האח הגדול covid-19

אז האם דווקא במאני טיים של ערוצי התקשורת, כאשר עם ישראל כולו בבידוד ויושב מול מסך הטלווזייה וצריכת המדיה היא גבוהה ביותר והרייטינג בשמיים, הערוץ יושבת בעקבות מגיפת הקורונה?

מדובר בחודשים הכי רווחיים בענף הטלוויזיה אשר מגיעים רגע לפני חג הפסח, כאשר יש מלאי אדיר של תקציבי פרסום, מה שביטל את החגיגות הוא כמובן התפשטות הנגיף והנחיות משרד הבריאות שגרמו לחיתוך של כ-50%!! מהיקף התקציבים.

 

מקור נוסף בארגן נותן מסר מעט אחר, על כך שעצוב שדווקא בימים קשים שכאלה, נדרש לנסות להירתם ולתרום גם במקומות שזה פוגע בתקציב, וצריך להתאחד ופחות לאיים, דבר שיפגע בסופו של דבר בצופים.

[quads id=”1″]

מרשת 13 נמסר בתגובה: “אנו סמוכים ובטוחים כי כלל עובדי רשת נאמנים לחברה בהם הם עובדים ומודעים היטב למצוקות הקיימות בשל נגיף הקורונה שתוקף את ישראל כמו גם את שאר העולם. רשת 13 פועלת לצמצום ומניעת הדבקה של עובדי החברה מחד ועל המשך פעילותה ועבודתה התקינה של רשת 13 כגוף שידור המחוייב לציבור הישראלי עם התוכן העדכני והאיכותי ביותר. מחויבויות אלה תוך רצון ואחריות לשמור על רשת 13 כחברה הביאו לביצוע של שורת פעולות שמטרתן כאמור להגן על ההון האנושי תוך התמודדות עם ירידה דרסטית בהכנסותיה של רשת בימים אלה (כתוצאה מירידה דרסטית בשוק הפרסום – מקור ההכנסות היחיד של רשת). רשת מודעת לתקופה הקשה של אי הוודאות ומעריכה את ההתגייסות, האכפתיות והשותפות של העובדים במטרה  אחת – לשמור על רשת כחברה חזקה ורלוונטית”.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות