חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ליאור מנסה להתעמת עם ירדן אבל זוכה להתעלמות!?

ליאור מנסה להתעמת עם ירדן אבל זוכה להתעלמות!?

השמועה אומרת...

שתפו

ליאור מנסה להתעמת עם ירדן אבל זוכה להתעלמות!?

ניר ניגש לירדן כדי לפתוח את הפיצוץ שהיה בין ירדן לתקוה אמש “ברותחין” ומסביר לה ששווה לה לחשוב על אתמול ולהתנצל על כך שקראה לתקוה בהמה.

 

ירדן:“מה שהיה אתמול עבר כל גבול, אין לי שום כוונה לשבת ולחשוב עם עצמי, באמת… עשיתי את המקסימום”

 

ניר:“אבל אי אפשר אבל לקרוא לה בהמה…”

[quads id=”1″]

ירדן:“מצטערת, שבן אדם ככה מתנהג… אז.. מה לעשות, כשהיא השפילה אותי בהעמדה הפומבית ברותחין, אני לא זוכרת שמישהו מכם קפץ, אף אחד לא גינה את זה”

 

ניר:“היא דיברה בצורה שהיא אולי לא נעימה לאוזן אבל לא קיללה”

 

ירדן:“כן? ‘שקרנית’, ‘מי מאמין לך?’ , אני עומדת מאחורי זה בגאון.. דעתך איכשהו מוטת לכיוון אחד ואני יכולה להבין את זה”

 

ניר:“זה לא נכון ואת יודעת שזה לא נכון”

 

מאוחר יותר ליאור שהקשיב לשיחה התפוצץ על כך שירדן סיפרה לניר שהוא ותקוה טינפו עליה במיטה מאחורי הגב ובא לפתוח על ירדן מול ניר, ירדן לגמרי התעלמה מהנוכחות של ליאור שהמשיך להסביר לה את הצד שלו בלי יחס מצידה, מה שגרם לו עוד יותר להתעצבן.

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ליאור מנסה להתעמת עם ירדן אבל זוכה להתעלמות⁦⁉️⁩ ניר ניגש לירדן כדי לפתוח את הפיצוץ שהיה בין ירדן לתקוה אמש “ברותחין” ומסביר לה ששווה לה לחשוב על אתמול ולהתנצל על כך שקראה לתקוה בהמה. ירדן:”מה שהיה אתמול עבר כל גבול, אין לי שום כוונה לשבת ולחשוב עם עצמי, באמת… עשיתי את המקסימום” ניר:”אבל אי אפשר אבל לקרוא לה בהמה…” ירדן:”מצטערת, שבן אדם ככה מתנהג… אז.. מה לעשות, כשהיא השפילה אותי בהעמדה הפומבית ברותחין, אני לא זוכרת שמישהו מכם קפץ, אף אחד לא גינה את זה” ניר:”היא דיברה בצורה שהיא אולי לא נעימה לאוזן אבל לא קיללה” ירדן:”כן? ‘שקרנית’, ‘מי מאמין לך?’ , אני עומדת מאחורי זה בגאון.. דעתך איכשהו מוטת לכיוון אחד ואני יכולה להבין את זה” ניר:”זה לא נכון ואת יודעת שזה לא נכון” מאוחר יותר ליאור שהקשיב לשיחה התפוצץ על כך שירדן סיפרה לניר שהוא ותקוה טינפו עליה במיטה מאחורי הגב ובא לפתוח על ירדן מול ניר, ירדן לגמרי התעלמה מהנוכחות של ליאור שהמשיך להסביר לה את הצד שלו בלי יחס מצידה, מה שגרם לו עוד יותר להתעצבן. מה דעתכם, יש חרם או שזאת סתם המצאה של ירדן⁦⁉️⁩ הגיבו למטה ⁦👇🏽⁩ ⁦👇🏽⁩ #האחהגדול #ירדןאדרי #ליאורדואק #תקווהגדעון

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות