חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אל תפספסו: המסר המרגש מצ'ארלי אבא של ירדן!

אל תפספסו: המסר המרגש מצ’ארלי אבא של ירדן!

השמועה אומרת...

שתפו

אל תפספסו: המסר המרגש מצ'ארלי אבא של ירדן!

האח הגדול עשה לירדן הפתעה משולשת, לאחר שהביא מוקדם יותר היום לבית את זוכה עונת ה-VIP והזמר מושיק עפיה להקדיש לירדן שיר מיוחד שכנראה נכתב בהשראתה:“קוקו או פזור”.

 

הגיע לבית מאוחר יותר גם אבא של ירדן שהעביר לה ולדיירי הבית שהקשיבו בסלון מסר:“ירדן המלכה שבוע טוב ומבורך אני גאה בך על כל הדרך שצלחת ואני מקווה שתמשיכי להיות כמו שאת גם מחוץ לבית. את הנשמה שלנו ושלי במיוחד. אוהב וגאה בך”

[quads id=”1″]

האח הגדול מסר לה לאחר מכן ש“אבא שלך לא יכל להגיע, אבל הוא השאיר לך סנדוויץ'”, השידור נקטע אבל נראה שהאח הגדול הכין לירדן הפתעה משולשת כי כשהשידור חזר ירדן שוב הייתה בדמעות והאח השמיע את השיר “אבא” של שלומי שבת שעוד יותר שלהב את ההתרגשות בבית סביב ירדן אבל זה לא נגמר בזה!

 

לאחר שהשידור חזר בפעם השנייה ירדן לא הפסיקה לדבר על הזמר “איתי לוי”  אבל מכיוון שהשידור צונזר לא היה ידוע מה בדיוק קרה שם בין איתי לוי לירדן.

 

כמובן ששמועה בדקה את העניין לעומק ומסתבר שאיתי לוי התקשר במיוחד לבית האח הגדול לדיירת ירדן אדרי כדי להעביר לה מסר אישי!


אז רשמנו 2 זמרים מובילים ואבא אחד, בהחלט נראה שהאח הגדול פינק את ירדן היום.

צפו בקטע המלא >> 

[quads id=”1″]

View this post on Instagram

פשש שימו לב, שימו לב❗😍 האם ירדן אדרי קיבלה רמז רומנטי סמוי מהזמר איתי לוי ❓😲 מסתבר ששישה ימים בלבד לפני גמר האח הגדול, הזמר והשופט איתי לוי התקשר דווקא לדיירת מאוד מאוד ספציפית וחובבת תימנים: ירדן אדרי והציע לה באופן אישי להגיע לשורה הראשונה בהופעה שלו ואם זה לא הספיק גם נתן לה מסר לדברי אסיף:"מחכה לך אהבה בחוץ, מקוה שתמצאי תימני"❗ 😂 אז מה אתם אומרים, יש לירדן פה צ'אנס עם ה"תימני החתיך" לדברי ירדן או שממש לא⁉️🤔 בואו נראה מה אתם חושבים 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #אח #אחגדול #איתילוי #זוג #הלם #שוק

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

המודח\ת הבא מבית האח הגדול הוא\היא!? כנסו והצביעו

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות