הפקה גזענית? "יש לי ראיות מוצקות לסיבה שלא התקבלתי!"

הפקה גזענית? "יש לי ראיות מוצקות לסיבה שלא התקבלתי!"

דיירת "האח הגדול" שכניסתה הייתה כמעט ידועה וודאית לחלוטין לדעת יודעי דבר הספיקה כבר לצאת למתקפה ראשונית נגד הפקת התוכנית כששיתפה את עוקביה על כך שלא תכנס לבית השנה מהסיבה שלדבריה בעונות הקודמות היו כבר מתמודדות דומיננטיות בנות העדה האתיופית וכמובן שהיא התכוונה לטהוניה רובל ותקוה גדעון.

 

ועכשיו אחרי המתקפה הראשונית שגרמה לה לחשיפה ותפוצה מאוד גבוהה ברשתות החברתיות, היא מחליטה להעלות הילוך ואף מציינת שיש לה הוכחות ו"ריאיות מוצקות" על כך שבעצם התנהלו איתה באופן גזעני במיוחד מטעם הזכיינית!?

הפקה גזענית? "יש לי ראיות מוצקות לסיבה שלא התקבלתי!"

מולו החליטה להמשיך במתקפה נגד ההפקה ולנמק את הצד שלה ואת הפעולות הנוספות שהיא שוקלת לנקוט. את כל זה שיתפה ממש ברגעים האחרונים בסטורי קשה במיוחד בתגובה לפרסומים שלה ברשת על גזענות מצד הזכיינית:

 

ביומיים האחרונים שמתי לב שהסיפור שלי על מדוע לא התקבלתי לאח הגדול קיבל המון תגובות ובצדק! סיפור כזה בעיניי לא אמור לקרות ב2020, הוא מביך.

 

הוא מעיד על גזענות שפשוט אין לה מקום וחשוב שכחברה לא נעבור עליו בשתיקה. עם זאת שמתי לב שהתגובות לא בהכרחי לכיוון הנכון…

הפקה גזענית? "יש לי ראיות מוצקות לסיבה שלא התקבלתי!"

רבים מכם מתקשים להאמין שכך באמת קרו הדברים והאמת היא שאני מבינה אתכם. כנראה שאם אני הייתי קוראת את הכותרת הזו על מישהי אחרת גם הייתי חושבת שהיא סתם מחפשת פרסום ושאיך היא בכלל יכולה לקרוא להפקה הזאת גזענית כשבכל עונה מוכנסים כל כך הרבה אנשים מקבוצות שונות באוכלוסיה הישראלית??

 

אבל לצערי זו האמת. ויש לי הוכחות. אנשים שקרובים אליי מתוך התעשייה שלחו לי ריאיות מוצקות שמראות שזוהי הסיבה האמיתית בגלל לא התקבלתי.

הסיפור הוא רגיש ואני לא יכולה פשוט לפרסם את הדברים ולדאוג לשמי הטוב בגלל שמדובר בעבודה של אנשים שיכולים למצוא את עצמם מפוטרים ועוד בימי קורונה שלכולנו לא קל להתפרנס.. להיכנס עכשיו ראש בראש מול גוף כל כך גדול וחזק כמו 'רשת 13' מרגיש לי כמו משימה בלתי אפשרי כשתקציב שלהם לעורכי דין בוא נאמר… לא כל כך משתווה לשלי.

הפקה גזענית? "יש לי ראיות מוצקות לסיבה שלא התקבלתי!"

עוד מתלבטת מה לעשות בעניין ואיך לתמרן בין כל השיקולים ובנתיים אשמח אם תוכלו להיזהר מיד קלה על המקלדת ולהבין שכנראה שקורה הרבה דברים שאינכם מודעים אליהם מאחורי הקלעים.

 

מולו סיימי את הפוסט המאוד תקיף שלה במילים הללו:

מקווה שתראו אותי בקרוב על המסך כמולו שיש לה הרבה מה להציע, ולא רק כ'עוד אתיופית' וטרנד חולף. אוהבת.

כזכור הפקת האח הגדול התייחסה להאשמה הקודמת של מולו והגיבה:"המתמודדת הגיעה לאודישן בעונה הנוכחית כמו גם בעונה קודמת של 'האח הגדול' אולם לא עברה אותו, כמו רבים אחרים. כידוע וכפי שניתן לראות, 'האח הגדול' אינו מבדיל בין דת גזע ומין וכל ניסיון להכפיש, להמציא או לייצג מצג שווא אינו במקום".