הצופים זועמים: אלימלך קשתי יישאר בבית "האח הגדול"!?

הצופים זועמים: אלימלך קשתי יישאר בבית “האח הגדול”!?

השמועה אומרת...

שתפו

הצופים זועמים: אלימלך קשתי יישאר בבית "האח הגדול"!?

לאחר ששמועה חשפה לכם ראשונה יום לפני כניסתו של אלימלך קשתי לבית האח הגדול את מקרה האלימות הנוראי כלפי המאבטח המבוגר בו תועד יחד עם אחיו, טום לפני כשנה במצלמות האבטחה. מתברר שהדרמה הרבה יותר גדולה.

 

מחר(רביעי) בבוקר האחים קשתי היו צריכים להתייצב בבית המשפט בדיוק בעקבות מקרה האלימות הנוראי הזה לפני כשנה אך כידוע, אלימלך ששוהה בבית “האח הגדול”, היה אמור לנכוח במשפט גם אם זה אומר שהיה צריך לצאת מהבית, אך כבר לא יצטרך לעשות זאת!

 

ממש עכשיו התברר כי הדיון במשפטו הפלילי נדחה לאמצע ינואר(אמצע עונת האח הגדול) לאחר בקשתה של הסניגורית של קשתי שנענתה ע”י בית המשפט.

[quads id=”1″]

הצופים זועמים: אלימלך קשתי יישאר בבית "האח הגדול"!?
הפכו לחברים הכי טובים: אלימלך קשתי וג’וזי זירה בבית האח הגדול

כזכור, בכתב האישום שדלף לרשת נכתב:“אלימלך קשתי תפס את המתלונן בגרונו באמצעות ידו ותום קשתי דחף את המתלונן בחוזקה בבית החזה באמצעות ידיו ואז התקרב למתלונן ודחף אותו שוב בעוצמה בבית החזה באמצעות ידיו עד אשר המתלונן נפל ארצה ומשקפיו נפלו לרצפה ונשברו”.

 

לאחר הפרסומים ברשת על מקרה האלימות בסרטון(במידה ולא ראיתם הוא בפוסט בהמשך) בו נראים האחים קשתי תוקפים את המאבטח חסר האונים במצלמות האבטחה הגיעו לא מעט ביקורות ומתקפות של הגולשים כלפי קשתי והפקת התוכנית שכידוע, עשתה את התחקיר וככל הנראה ידעה שהדבר יעשה רעש גדול.

[quads id=”1″]

בחלק מהתגובות בפוסט הרשמי של שמועה על דחיית המשפט של קשתי נכתבו תגובות קשות כגון:“מתוך חצי מיליון אנשים רוצים להכנס לאח בחרו דווקא אותו?? הרי ידעו את הרקע שלו למה לא לתת במה לאנשים שכן ראויים” .

 

היו גם כאלה שהגנו על אלימלך וכתבו:“צריך לתת לו צ’אנס … אנשים עושים טעויות גדולות בחיים, מי שמנו לשפוט?! אסור לשפוט ברגעי כעס… יכול להיות שהוא אדם מהמם, ובאותו היום יצא ממנו השד ועשה מעשה מכוער אבל אחכ הצטער עליו?!”

הצופים זועמים: אלימלך קשתי יישאר בבית "האח הגדול"!?
אלימלך אמר בת.ז:”אני קודם כל איש של שלום. מי שאוהב אותי, אני אוהב אותו בחזרה, ומי שלא, אני אגרום לו לאהוב אותי”

 

חושבים שמגיע לו לקשתי צ’אנס להתנצל על המקרה ולהישאר בבית האח הגדול או שהוא צריך לצאת באופן מידי? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id=”1″]


מרגש עד דמעות: בנה של זהבה בן במסר פרידה לאמא!

[quads id=”1″]

 

אז מי הדייר שהכי התחברתם אליו עד עכשיו?

בואו להצביע לפייבוריט שלכם ולראות מי הדייר הכי חזק בבית! – להצבעה בסקר לחצו כאן

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות