הלם: זו הסיבה שיחזקאל הבגדדי לוהק לאח הגדול!?

הלם: זו הסיבה שיחזקאל הבגדדי לוהק לאח הגדול!?

השמועה אומרת...

שתפו

הלם: זו הסיבה שיחזקאל הבגדדי לוהק לאח הגדול!?

על הכוונת: מלבד חפירות וקדיחות בלתי פוסקות לדיירים, ייעוץ על אוכל בריא ויש שיגידו חן מיוחד. הדייר יחזקאל הבגדדי מסתבך עם תומכי הימין והפעם.. זה לא נגמר בשיימינג ברשת אלה דרישה להדיח אותו בעקבות הסרטון שתראו בהמשך!

 

יחזקאל צור, המכונה גם יחזקאל “הבגדדי” בבית “האח הגדול” טען לא מזמן בראיון אצל השדרן נתן זהבי כי במהלך הפגנה בבית משפט לנוכח תביעה של יאיר נתניהו כלפי פעיל חברתי בשם אייבי בנימין, נתניהו הפנה אצבע משולשת כלפי התומכים של הפעיל כולל הבגדדי וטען “נתניהו הקטן עשה לנו אצבע משולשת וכמעט הכניס אותה לתוך העין שלי”.

[quads id=”1″]

הלם: זו הסיבה שיחזקאל הבגדדי לוהק לאח הגדול!?
יחזקאל הבגדדי בעימות עם רונית הביביסטית

מפה לשם יחזקאל שלא יכל להתאפק בעקבות התנהגותו של בנו של ראש הממשלה בבית המשפט, התחיל לשלוח לכיוונו שלל התבטאויות חריפות במיוחד כגון “זבל” ו.. “אתה בן ז*נה”. וכמו שתראו בקטע הבא הוא היה מאוד נסער:

[quads id=”1″]

נתן זהבי שקיבל את הסבריו של הבגדדי באותו המקרה כינה אותו “פרובוקטור חולה פרסום” ומסבתר שגם בדף הפייסבוק של “הצל” העלו הילוך כנגד הדייר העירקי לאחר שפורסם הקטע הזה בו הוא שולח קללות עסיסיות כנגד יאיר והקטע עלה שם עם הכותרת החריפה: “חובה לראות האודישן של יחזקאל בגדדי שהכניס אותו לאח הגדול”.

 

אחת המגיבות בדף של הצל אף הוסיפה את רמי ורד לרשימת הדיירים שעל הכוונת בעקבות סרטון בו נראה ורד בקטטה מול תומכי ימין, ואחרת הוסיפה ביקורת קשה על הליהוק של בגדדי:“כל כך הרבה צופים יש לתוכנית הזו. והמתמודד הזה לא מספיק לנבל את פיו ואחר כך יגידו שאין הסתה כלפי ראש הממשלה. אם זה לא הסתה אז מה כן? גם אם הוא מאמין בדבריו זה עדיין לא הופך את זה לנכון עד שלא יוכח אחרת בבית המשפט.

 

“אז אם נשאר מעט כבוד לערוץ 13 היו צריכים לא להכניס את המתמודד הזה לתוכנית. או להזהיר אותו שידע לשקול את המילים. אפשרי להיות נגד מישהוא גם בלי להסית נגדו ובלי לאבד קודם כל את כבודו של האדם .(כי המתמודד הזה פגע קודם כל בכבודו שלו ואחכ בכבוד ראש הממשלה.(סתם חומר למחשבה)”

[quads id=”1″]

הלם: זו הסיבה שיחזקאל הבגדדי לוהק לאח הגדול!?
הוא לא אוהד מושבע שלהם, משפחת נתניהו

מרגש עד דמעות: בנה של זהבה בן במסר פרידה לאמא!

[quads id=”1″]

 

אז מי הדייר שהכי התחברתם אליו עד עכשיו?

בואו להצביע לפייבוריט שלכם ולראות מי הדייר הכי חזק בבית! – להצבעה בסקר לחצו כאן

 

Subscribe
Notify of
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יחזקאל הבגדדי
10 חודשים

עובדה, שאחרי כמעט שנתיים עוצרים אותי ברחוב, בסופרמרקט, בנתבג…שאני צודק ואחרי שהלכתי, הפסיקו לראות