דיוויד דימוס חשף בשידור:"עלי התלוננו.. יצאו מהחדר בצעקה אונס"

דיוויד דימוס חשף בשידור:"עלי התלוננו.. יצאו מהחדר בצעקה אונס"

אופס: את זה "האח הגדול" לא הספיק לצנזר בזמן? זה אומנם קרה ביום השלישי של האילתי, דיוויד דימוס בבית המפורסם במדינה בשיחה פתוחה על זוגיות עם מור לרמן וקארין עליה, אבל איך אומר המשפט? טו מאץ' אינפורמיישן.

 

כבר בתעודת הזהות שלו היה נראה שלדיוויד יש כעס עצור כשאמר דברים מאוד קשים על נשים וצניעות, וכשהאח הפנה אליו אצבע שמדובר ב"דיעות חשוכות" הוא כמעט ופיצץ את הראיון.

דיוויד דימוס חשף בשידור:"עלי התלוננו.. יצאו מהחדר בצעקה אונס"
חשף את הפוביות:"יש פחד ממה נשים יכולות לעשות לך"

למרות שעוד טען בת.ז שלנשים קל מאוד להגיע אליו, הוא אמר בפה מלא שהוא "לא רוצה זוגיות!" ו"לא רוצה דייטים!", מתבררת עכשיו הסיבה האמיתית והיותר עמוקה בעצם שלדיוויד קשה להגיע למצב של קרבה זוגית עם נשים?

 

בשיחה עם קארין ומור כאשר נשאל מדוע הוא לא נשאר בארץ כדי למצוא זוגיות ומה עם משפחה וילדים ענה:"פה לא יוליד שום דבר שיגרום לי להישאר(בארץ), גם לא אהבה" והוסיף:"יש לי רצון אבל אני לא מאמין שיש אישה שיכולה לגרום לי.. אני מפחד מנשים! אני כאילו בורח מנשים..! לא רוצה להגיע לאיזור הזה!"

בהמשך המשיך והסביר לבנות:"יש פחד, ממה נשים יכולות לעשות לך.. אני רואה מה קורה בחוץ, אני רואה את הנשים שיש היום.."

 

ואז הגיע הפצצה שגרמה לצנזור השידור ואולי הסיבה שדיוויד חושש ממערכות יחסים עם נשים?:"אם זה מצבים של הטרדות מיניות, למשל עלי התלוננו ש.. מה זה התלוננו? יצאו מהחדר בצעקה אונס!.. "

אז לצערנו את המשך השיחה לא היה ניתן לשמוע מחמת הצנזור ואת הקטע המלא כבר לא נראה מכיוון שמדובר בקטע מהיום ה-3 בבית. מה שבטוח זה שדיוויד התחיל לספר באומץ ופתיחות רבה מדי יש יגידו.. על הטראומה שגרמה לו לחשוש מנשים באופן כללי, אך מי יודע, אולי בבית "האח הגדול" הוא עוד ילמד לתת צ'אנס נוסף למין השני.

דיוויד דימוס חשף בשידור:"עלי התלוננו.. יצאו מהחדר בצעקה אונס"
מוערך: אומר את מה שיש לו על הלב, דיוויד דימוס בבית האח הגדול

מי הדייר שהכי מגיע לו לזכות? בואו להצביע בסקר הרשמי של שמועה! לחצו כאן להצבעה