חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דיוויד וקארין מחשבים מסלול מחדש? "צוחקים עלינו, חושבים שזה מוזר מדי"

דיוויד וקארין מחשבים מסלול מחדש? “צוחקים עלינו, חושבים שזה מוזר מדי”

השמועה אומרת...

שתפו

דיוויד וקארין מחשבים מסלול מחדש? "צוחקים על הזוגיות שלנו"

האם מערכות היחסים בבית “האח הגדול” יגיעו לסיומם מוקדם יותר מהצפוי? נראה כי לשתי הזוגות יש מעט הרהורים בעקבות הפידבקים מדיירי הבית, במיוחד מהבוגרים: ליאור ורמי.

 

תום שנראה אוכל סרטים בשעות הלילה(חמישי) בעקבות פידבק שקיבל מרמי בהקשר לפער הגילאים בינו לבין גל ניסה לקיבל חיזוק מדיוויד שנשמע מהורהר בעצמו.

 

דיוויד שוחח עם תום בחצר וניסה לתת לו הסברים וחיזוקים:“רמי מסתלבט, הוא אומר לי ‘אתה פדופיל'(רמי על דיוויד), בצחוק, סתם! ואז אמר לי ‘אתם מדהימים’. מה קרה לך אתה לא קולט את הציניות שלו? קל להדליק אותך בשניה, צא מזה.. כפרה עליך”.

[quads id=”1″]

דיוויד וקארין מחשבים מסלול מחדש? "צוחקים על הזוגיות שלנו"

“ליאור גם אמר לי ‘אתה מבוגר מדי בשבילה(בשביל קארין), יש פערי גילאים, אתה חושב אחרת, אתה עברת מלא דברים שהיא לא התחילה. אתה מדבר בשפה אחרת’ ואמרתי לו שאני לא מרגיש את זה(את ההבדלים), אז ליאור אמר שהכל בסדר ”תן לזה צ’אנס. מקסימום לא, הכל טוב”. הוא דיבר איתי על זה היום כי אכלתי סרטים(על הקשר עם קארין)”

 

ואז הגיע השיחה של דיוויד עם קארין בה היא נשמעה מעורערת בעקבות פידבק שקיבלה מימית קודם לכן בהקשר לדיוויד:“עאלק זוגיות, זוגיות של רבע שעה”.

 

דיוויד שניסה להבין למה קארין אוכלת סרטים נעזר במור וימית שהצטרפו לשיחה כדי להבין למה “צוחקים עליהם” והתחיל לחשוש בעצמו שהקשר שלהם מצטייר כקשר שנרקם בעקבות הסיטואציה בבית ולא ממקום אמיתי.

 

מור דווקא נתנה לדיוויד וקארין פידבק חיובי שהם נראים “חמודים” ושהוא סתם “אוכל סרט” על כך שהוא חושש לאיך שהקשר שלהם מצטייר.

 

דיוויד אף שיתף את מור שיש כרסומים גם בזוג השני:“תום אכל כאפה על רמי” אך הפעם מור השיבה בפאן פחות חיובי בהקשר של חיימוב:“טוב שהוא נזכר, הוא(תום) יאכל כאפה הרבה יותר גדולה שהוא יצא”.

[quads id=”1″]

מי הדייר שאתם מצילים מהדחה!? בואו להצביע לו עכשיו!

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות