חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
לינור,גל,תום וקארין בפה אחד על יהודה: "הוא שחקן"

לינור,גל,תום וקארין יוצאים במסע נגד יהודה: “הוא שחקן!”

השמועה אומרת...

שתפו

לינור,גל,תום וקארין בפה אחד על יהודה: "הוא שחקן"

רגע לפני הדחה קשוחה במיוחד בשבת הקרובה, לינור חוברת לקארין ותום בסלון והשלושה פותחים בשיחה על ה”קבוצה” של יהודה או משמר הלילה אם תרצו ועל כך שהם לא המנודים שהם טוענים שהם אלה הקבוצה החזקה בבית שתגרום להדחתם של כל אחד מהדיירים שלא בחבורתם.

 

תום הוסיף על כך שג’וזי לא קורא בין השורות והוא מנוהל ולא מנהל אותה ובעצם כולם שם נופלים קורבן למשחק של דייר אחד בחבורה, יהודה, ושיהודה מתכנן הכל בצורה מחושבת כולל את הנאום שנתן לצופים כשנשאל בהדחה שלו “למה כדאי להשאיר אותו בבית”.

[quads id=”1″]

לינור,גל,תום וקארין בפה אחד על יהודה: "הוא שחקן"
תום, גל וקארין משתפים מידע על יהודה, עכשיו הכל מתחבר להם?

 

בהמשך בשיחה בחדר בין גל, תום וקארין חשפה גל כי יהודה התקרב אליה מאוד בלשון המעטה מאז שתום “נעלם” במשימה ושהוא עושה “הצגה מאוד יפה” לצופים בבית כדי לקטוף מיליון נוסף. וזאת לאחר שכבר קטף כבר מיליון בריאלטי הקודם בטענה ש”בא לקחת צ’ק” וכנראה שבא ל”האח הגדול” בשביל הפרס גם כן.

[quads id=”1″]

תום הוסיף שיהודה מנסה להתגרות בו בצורה מחושבת בכך שהוא נצמד לגל ובנוסף שם אותו למטרה כדי להוציא אותו מדעתו:“הכי לא גברי, תקפל ת’דברים שלך ותזדכה על הגבריות שלך.. שלשום!”.

 

תום עוד טען שיהודה מנסה לגרור אותו לעימות מכיוון שזה הנרטיב של יהודה בתוכנית לצאת “המסכן” שתוקפים אותו כמו שהיה במקרה עם דיוויד והוא רק מחכה שתום ייפול לשם כמו שדיוויד נפל.

 

מסכימים על הארבעה או שאתם דווקא מחזקים את יהודה? בואו להגיב באינסטוש שלנו:

[quads id=”1″]

סקר ההדחה כבר יצא לדרך! אתי מי אתם מצילים מהדחה?

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות