חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
השידור צונזר: הדרמה האדירה שהתרחשה בבית "האח הגדול"!

השידור צונזר: זו הדרמה האדירה שהתרחשה בבית “האח הגדול”!

השמועה אומרת...

שתפו

השידור צונזר: הדרמה האדירה שהתרחשה בבית "האח הגדול"!

בורסת ההימורים לגבי מה שקרה אמש בבית “האח הגדול” לא עוצרת גם ממש עד לרגעים אלו. ולמרות שאף דייר לא הועזב מהבית ישנם מספר השערות וניחושים לא מבוססים שרצים ברשת אבל, מסתבר שאף אחת מהן לא נכונה.

 

לא קרה: גל גברעם עזבה את הבית בעקבות כדי לצאת להלוויה של דודתה. כזכור, בעונה ה-1 של “האח הגדול” הדייר שי שטרית עזב את הבית כדי להשתתף בהלווית דודתו שנפטרה, אך לא זה המקרה בעונה הנוכחית וגל נשארה בבית.

 

לא קרה: משטרות ואמבולנסים מסביב לבית “האח הגדול” לאחר שהלכו מכות ומה לא?! – אין הרבה מה להוסיף.. פשוט לא קרה, מדובר בפייק ניוז גנרי שמופץ ע”י אנשים ועמודים ברשת תוך כדי ניצול תמימות הצופים הסקרנים.

[quads id=”1″]

השידור צונזר: הדרמה האדירה שהתרחשה בבית "האח הגדול"!
חמשת המודחים לאחר רגע כניסת יהודה לרשימה והבלאגן שהתחיל

אז מה כן קרה? ממקור ראשון המקורב להפקת התוכנית נמסר לשמועה כי היה ריב פשוט מטורף בין רמי ליהודה שגרר לתוכו את שאר החבורה ודיירים נוספים שנמשכו לתוך האש הזאת.

 

הריב שהתחיל כריב קולני במיוחד הגיע לכאורה למצב בו הדיירים על סף איבוד שליטה וטירוף מוחלט, דבר שגרם לאח הגדול להתערב ולנזוף בחלק מהדיירים ואף לעשות שיחת הבהרה חריפה על המשך ההתנהלות בבית!

[quads id=”1″]

השידור צונזר לפרק זמן מאוד ארוך בערוץ הלייב ומלבד שיחה בלילה בין הצנזורים בה נצפתה רונית אומרת לג’וזי, יהודה ואילון “ילדים משוגעים שלי”  ובבוקר רמי סיכם ואמר “זה סוג של שקט אחרי שאבא הרים יד על אמא וכולם לא יכולים לדבר” הצופים לא קיבלו אינפוטים נוספים למה שצונזר.

נמסר מההפקה בעקבות החשיפות ברשת כי “ערוץ 26 משדר את כל מה שקורה בבית האח הגדול מסביב לשעון. יחד עם זאת, ישנן עצירות בשידור הנעשות בהתאם לשיקולים מקצועיים שונים וע”פי אישור המועצה לשידורי הכבלים והלוויין. כל הפרטים ייחשפו בשבת ב’האח הגדול’ ברשת 13”.

[quads id=”1″]

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות