חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוגות חדשים בבית "האח הגדול"? העניינים מתחממים!

זוגות חדשים בבית “האח הגדול”? העניינים מתחממים!

השמועה אומרת...

שתפו

זוגות חדשים בבית "האח הגדול"? העניינים מתחממים!

נראה שדיירי הכניסה ה-2 לרבות הדיירות לא מבזבזות זמן מיותר לאחר כניסתם וכבר הקלפים בבית “האח הגדול” מתחילים להיטרף וכך גם הדינמיקות בין הדיירים הוותיקים.

 

בגזרה של ג’וזי: למרות שבתעודת הזהות הייתה זאת אלמוג שסומנה כמיועדת לפאפי הצרפתי. אך כפי שאתם בטח יודעים ומנוסים מעונות קודמות. לתהודות הזהות אין ממש כיסוי פרקטי בפועל. והייתה זו דווקא יוצאת “אהבה חדשה” מיס נועה יונני שתפסה את הפאפי כפי שכולנו ראינו אמש: בבייצס(למקרה שפספסתם לחצו).

[quads id=”1″]

אחרי שתפסה את החבילה: ג'וזי מחזיר אהבה למועה ינוני
אחרי שתפסה את החבילה: ג’וזי מחזיר אהבה לנועה יונני

ג’וזי ויונני ש”היה ביניהם משהו” לדברי נועה בטרם כניסתם לתוכנית הפתיעו כאשר כבר מתאמול נראו צמודים יותר ויותר ואף העבירו לצופים וייב מיני כלשהו. מהצד הנגדי נראה שאלמוג דווקא בחרה לתת את החום שלה לדייר אחר: יהודה יצחקוב שאולי היה צריך את זה יותר מכולם לאחר תקופת ניכור קשה בבית.

 

אלמוג ויהודה שלרגעים נראים כמו שילוב העבר ימית ויהודה ולרגעים אחרים נראים כאילו יש שם משהו מעבר: אם זו נשיקה, חיבוק או ליטוף. אלמוג פרקה בשיחה עם ליאור שהיא לא באה “לתקן את הנפש” של יהודה אבל בהחלט “רוצה לעטוף את יהודה באהבה”. כנראה שנצטרך לחכות ולראות אם מדובר באהבה סטייל ימית או אהבה זוגית.

[quads id=”1″]

זוגות חדשים בבית "האח הגדול"? העניינים מתחממים!
ליטופים ונשיקות: ידידות או זוגיות שנרקמת? יהודה ואלמוג

בגזרה הנגדית, הגבר הרווק של הכניסה ה-2 בו נתלו לא מעט ציפיות: דניאל לוין ניסה לעשות “מוב” עם קארין וכנראה שהטיימינג היה קצת… מהר מדי. בשיחה של קארין עם תום היא חשפה שדניאל ניסה לנשק אותה והיא הייתה המומה מהמעשה.

 

מאז נדבק לדניאל סוג של “קלון” בעקבות הפצת הדברים האלה של קארין בתוספת לכך שחלק מהדיירים חושבים שהוא מנסה “ללקק” לדיירים הוותיקים. אנחנו מקווים מאוד שלא הולך להיות פה מקרה של “יהודה 2” כי הרי אנחנו יודעים איך דברים בבית הזה עובדים.

זוגות חדשים בבית "האח הגדול"? העניינים מתחממים!
ניסה לנשק וקיבל דחייה? דניאל וקארין מנסים ללבן את העניינים לאחר המקרה

אז מה אתם אומרים: יש זוגות חדשים בבית או שהזוג היחיד הוא עדיין גל ותום? דברו איתנו בתגובות בפוסט הרשמי של שמועה:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות