האמת נחשפת!? זאת הבחורה שג'וזי מאוהב בה ומחכה לה בחוץ!

האמת נחשפת!? זאת הבחורה שג’וזי מאוהב בה ומחכה לה בחוץ!

השמועה אומרת...

שתפו

האמת נחשפת!? זאת הבחורה שג'וזי מאוהב בה ומחכה לה בחוץ!

הוא לא הפסיק לרמוז עליה לחבריו הטובים בבית “האח הגדול”, עם ימית הוא אפילו עשה באחד הימים סימולציה על הרגע בו יצא מהבית וינסה שוב להחזיר אותה לחיקו לאחר שחשש כי הפרידה בטרם נכנסה לבית גזלה ממנו את הסיכוי איתה בשנית. שמועה חושפת עכשיו את כל הסאגה!

 

אם חשבתם שהקראש הראשוני על קארין(שיש יגידו שנמשך עד עכשיו) או הקטע החדש עם נועה יונני(שכבר הספיק להסתיים לו) היו בחירות של הפאפי אז לא ממש אם להבין זאת מדבריו.. מסתבר שגם לקארין, גם ללינור בשיחה על קארין וגם לנועה בעצמה ג’וזי הספיק להגיד ש”יש לו מישהי בחוץ” שמשהו איתה לא גמור, והגיע הזמן לחשוף מי זאת הבחורה המסתורית עליה ג’וזי מדבר ורומז.

[quads id=”1″]

האמת נחשפת!? זאת הבחורה שג'וזי מאוהב בה ומחכה לה בחוץ!
מאז הנשיקה השניים נפרדו ונפתחה חזית קשה נגד ג’וזי בקרב שלישיית הבנות

האם התכנון של המלהקים היה מראש להכניס לג’וזי בכניסה ה-2 את רוני שרעבי, הבחורה הצעירה והתימניה שג’וזי לא מפסיק לדבר עליה או להשתמש בה בתור קלף שיש לו מישהי בחוץ?

 

רק לפני מספר שבועות הגיבה אחת המלהקות לכניסת הדיירים ה-2 בפרופיל האינסטגרם של העלמה הנאה שתיצור איתה קשר, וסמכו על עבודת התחקיר שהם עשו. כנראה שזה היה היעוד המקורי לדיירת שהייתה אמורה להיכנס בשביל ג’וזי ולא אלמוג\נועה?

[quads id=”1″]

מלהקת הכניסה ה-2 של הדיירים מגיבה לרוני באחד הפוסטים רגע לפני ליהוק דיירי הכניסה ה02
מלהקת הכניסה ה-2 של הדיירים מגיבה לרוני באחד הפוסטים שלה: התכנון היה להכניס אותה בשביל ג’וזי בכניסה ה-2!? כנראה שכן

אך ממקורות פנימיים שלנו ומשיחה שלנו עם יוצאת העונה הנוכחית, ימית אברמוב. מתברר שרוני בה חושק כל כך הפאפי הצרפתי לא ממש אוהבת או מעוניינת בחשיפה של חייה הפרטיים וכנראה זו הסיבה שאנחנו לא רואים אותה גם על המרקע כדיירת העונה ה-2 למרות חיזורי המלהקים.

 

ראיינו את ימית אברמוב שמסתבר שגם היא עוקבת אחר רוני באינסטגרם(מה שהעלה את חשדנו לבדוק איתה את הדברים) ונראה שאם יש בן אדם אחד שיודע דבר אחד או שניים על הבחורה שג’וזי לא מפסיק לדבר עליה בבית, זו היא. והסיבה? שימו לב לסימולציה הבאה שעשו ג’וזי וימית ביום ה-46. וכן הוא התייחס פה לאותה רוני שאנחנו מדברים עליה:

[quads id=”1″]

ימית? מה ידוע לך על העלמה התימניה שג’וזי נפרד ממנה רגע לפני הכניסה?

ימית: “אני יודעת שג’וזי ממש אוהב אותה,שהוא לא הפסיק לדבר עליה, וקיווה שהיא עוד מחכה לו בחוץ.”

 

אקסית אחרת של ג’וזי טוענת שלג’וזי יש משפט קבוע להגיד שיש לו מישהי בחוץ, מה דעתך על זה מההכרות שלך עם השניים?

ימית: “ג’וז לא דיבר על אף אחת אחרת חוץ ממנה. ככה שזה לא נשמע לי משפט קבוע של ג’וזי. אני יודעת שהוא דיבר על רוני עם כל הבית. אני בעצמי דיברתי איתה כשיצאתי מהבית,אבל השיחה שלנו תישאר בינינו.”

[quads id=”1″]

האמת נחשפת!? זאת הבחורה שג'וזי מאוהב בה ומחכה לה בחוץ!
מתוך עמוד האינסטגרם של רוני: תתן לפאפי הזדמנות כשיצא או שזה פאסה?

 

מה דעתך על זה שג’וזי חשף לנועה שיש לו מישהי אחרת ובכך נגמר הקשר שלהם?

ימית: “ג’וז אומר את זה כל הזמן. הוא ממש אוהב את רוני. והכי מתאים לו בעולם לספר את זה לנועה,אין גבר כמוהו… זה רק מראה כמה אהבה יש לו אליה”

 

פספסתם את הקטע שהבנות סיפרו שג’וזי אמר להם אחת-אחת שיש לו מישהי בחוץ בשלב כזה או אחר? צפו בקטע וספרו לנו מה אתם חושבים על כך ועל החשיפה הבלעדית כאן בשמועה:

[quads id=”1″]

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות