חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
קארין יוצאת בוכה משיחה עם תום ולינור אחרי שחשפה:"מה שרמי עשה לא תקין!"

קארין יוצאת בוכה משיחה עם תום ולינור אחרי שחשפה:”מה שרמי עשה לא תקין!”

השמועה אומרת...

שתפו

קארין יוצאת בוכה משיחה עם תום ולינור אחרי שחשפה:"מה שרמי עשה לא תקין!"

אחרי שיהודה חשף בפני תום רגע אחרי הפיצוץ בין רמי לדניאל כי ההתנהגות שלו מקבילה לדפוס התנהגות של גבר מכה, הגיעה תורה של קארין עליה לחשוף באומץ בפני חבריה תום חיימוב ולינור מה בדיוק היא חושבת על מה שקרה עם רמי בחדר וזה נגמר בדמעות!

 

קארין הסבירה תחילה בשיחה ב-4 עיניים ללינור שהיא “בהלם מהסיטואציה” על מה שקרה בחדר השינה כאשר רמי יצא על דניאל שהתקרב ללינור. לינור ניסתה להסביר לקארין וגוננה על רמי

[quads id=”1″]

 

“הוא היה תקוע 4 שעות עם המוזיקה שהוא לא סובל, נגמרה לו ההשפעה של הציפרלקס והריטלין. הוא נטרף.. הוא גם ככה כבר מת מת ללכת הביתה והוא נשאר פה רק בגללי. אז ברח לו! אני לא מצדיקה את זה.”

קארין יוצאת בוכה משיחה עם תום ולינור אחרי שחשפה:"מה שרמי עשה לא תקין!"

לאחר מכן בשיחה של השלישייה: קארין, תום ולינור הסבירה קארין לתום ולינור שמה שרמי עשה “לא מקובל”. השניים ישר יצאו במגננה על רמי והיו קצת המומים מכך שקארין יוצאת פתאום נגד רמי אך קארין לא וויתרה והמשיכה להסביר עד כמה חמור היה מה שרמי עשה בחדר.


 

[quads id=”3″]

לינור ותום לרגע חשבו שקארין אמרה שלינור “אשה מוכה” וקארין תיקנה אותם שזה מה שיהודה אמר בחדר וכולם שמעו ונתנה את הגרסה שלה:“זה היה רגע של השתלטות, רגע של לקבל החלטה למישהי. אני באה להגיד לך שבעיני זה לא מקובל ולא תקין”.

 

תום ולינור שהמשיכו לחקור את קארין ואז היא שאלה את לינור:“כשאת לא רוצה להכיר מישהו, כשלא מעניין אותו השיחה את קמה והולכת נכון?” לינור הסכימה וקארין המשיכה:“אז לא עשית את זה, למה הוא צריך לקבל החלטה בשבילך? זה לא מקובל”

 

לינור ענתה לה שרמי התחרט ובא לבקש ממנה סליחה וקארין השיבה:“זה לא משנה, אם זה יצא זה יכול לצאת עוד 200 אלף פעם! איך הוא הגיע לסיטואציה כזאת!?”

[quads id=”5″]

בהמשך השיחה תום התעצבן על קארין ואמר לה שהוא מאוכזב ממנה בהקשר לרמי עם הגישה הלא סלחנית הזאת שבעקבות האירוע הבודד הזה היא רומזת ללינור להיזהר מרמי. יותר מאוחר תום אף רמז לקארין שהגישה שלה הגיע בעקבות הדברים שאמר יהודה בחדר והשפיעו עליה.

 

קארין חשפה בפני לינור ותום בסוף השיחה רגע לפני שיצאה בוכה לחצר שהיא בהלם מהם על כך שהיא מרגישה שהם חושבים שהיא באה לרעתם. והוסיפה “אבדתם את זה, אני לא שוכחת מהחברים שלי“. צפו בקטע:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות