חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אמא של ג'וזי צפתה ופרצה בבכי: האם תתאחד עם בנה בבית האח הגדול?

אמא של ג’וזי צפתה ופרצה בבכי: האם תתאחד עם בנה בבית האח הגדול?

השמועה אומרת...

שתפו

אמא של ג'וזי פרצה בבכי: האם תתאחד עם בנה בבית האח הגדול?

דייר “האח הגדול” וכוכב הריאלטי ג’וזי זירה חשף מספר פעמים את הפצע שלא הגליד עדיין הקשור להוריו. הפרידה הקשה מאביו לפני כ-3 וחצי שנים. והנתק מבחירה עם אמו הנרקומנית לו הוא לא סלח עד עצם היום הזה.

 

כאשר ג’וזי ויהודה עשו סולחה לאחר הפיצוץ המכוער ביניהם בחצר, הסביר ג’וזי שהמבט של יהודה החזיר אותו למבט המפחיד והאלימות שחווה בבית וזרק אותו ישר לטראומה שעבר מפרידת אמו(על פי החלטת בית משפט) המכורה לסמים.

[quads id=”3″]

אמא של ג'וזי פרצה בבכי: האם תתאחד עם בנה בבית האח הגדול?
ג’וזי זירה לצד תמונת אמו שנחשפה היום ברשת

כשג’וזי נשאל על אמו בחדר “האח הגדול” הוא ריגש את הקהל ואמר באומץ את הדברים הבאים:“33 שנה אני עדיין עם השריטות האלה, עדיין חווה את זה, זה הולך איתך כל החיים. לא יודע אם אני מסוגל עדיין לחבק אותה. לא יודע איך היא נראית אפילו היום”.

 

והוסיף:“אני לא שונא אותה, אני מי שאני בזכות זה. לא רציתי לסלוח לה כי ידעתי שזה יעשה לה טוב. לא רציתי לעשות לה טוב כי אמרתי לעצמי שלא מגיע לה.”

[quads id=”5″]

אמא של ג'וזי פרצה בבכי: האם תתאחד עם בנה בבית האח הגדול?

האח הגדול אמר לג’וזי שהוא מקווה שהוא ימצא את הכח לדבר עם אמא שלו ועכשיו נחשף כי במשך מספר שנים אמו של ג’וזי אכן ניסתה ליצור איתו קשר והוא הפנה לה גב. ועשיו אחרי שראתה את הקטע שובר הלב הזה של בנה בווידוי בחדר האח היא פרצה גם בבכי.

 

אז האם “האח הגדול” מכין הפתעה לג’וזי שהוא לא דמיין ויכניס אותה לביקור רגע לפני גמר התוכנית? אנחנו בטוחים שזה יהיה מהלך שישבור סוף סוף את טבלת הרייטינג של הערוץ מול המתחרים. אך לא ברור עדיין אם זה בר ביצוע.

[quads id=”1″]

מה שבטוח זה שאחרי שכל הדברים הונחו על השולחן, זה הזמן של השניים לנסות להתכנס לאיחוד משפחתי וחידוש הקשר שהלך לתוהו.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות