חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
גל וקארין הסוף לחברות? הצעד שעשתה גל אומר את הכל!

גל וקארין הסוף לחברות? הצעד שעשתה גל אומר את הכל!

השמועה אומרת...

שתפו

גל וקארין הסוף לחברות? הצעד שעשתה גל אומר את הכל!

הכי צפוי שיש או שאולי חשבתם שמה שקרה בבית “האח הגדול” נגמר בבית? מסתבר שמי שהיו חברות טובות מחוץ לבית ואף עשו חיים משוגעים בטיול מפנק לחו”ל אותו תיעדו בשלל סטוריז באינסטגרם כבר לא עוד!

 

מי שהייתה אחת הדיירות היותר דומיננטיות של העונה, גל גברעם החליטה לעשות מעשה שכנראה נובע עוד מדברים שהתרחשו בבית “האח הגדול” עוד בימים הראשונים והמשותפים שלה במחיצת מלכת היופי לשעבר קארין עליה.

[quads id=”3″]

 

גל החליטה מוקדם יותר היום להסיר עוקב מקארין ברשת באינסטגרם והמעריצים שעוקבים אחרי כל צעד ולו הכי קטן שלה ברשת, קלטו במהרה את האקט שהפך לויראלי והעלה שאלות רבות כגון.. מה שבר את גב הגמל?? להלן מספר אפשרויות.

גל וקארין הסוף לחברות? הצעד שעשתה גל אומר את הכל!

עוד מהימים הראשונים בבית היה נראה שגל וקארין לא ממש בסטיז כמו שהצטיירו מחוץ לבית ואף הריכולים מאחורי הגב מצד קארין ומור התחילו מהר מאוד. עוד משלב הביצה והחמירו כאשר תום לא ממש ניסה לכבוש את מלכת היופי לשעבר כאשר קארין נתנה את הספיץ’ הידוע שלה בחדר הארונות מול מור.

 

מים רבים עברו מאז והשתיים אכן הפכו להיות חברות בבית כאשר הדינמיקה השתנתה לאחר עידן “דיוויד ומור”. אך לקראת קץ ימיה של גל בבית שוב היה נראה כי קארין לא ממש שם ולאחר הדחתה של גל היא לא ממש נראתה עצובה אלה בעיקר מופתעת.


[quads id=”5″]

גל וקארין הסוף לחברות? הצעד שעשתה גל אומר את הכל!
קארין שואלת את יהודה מה הוא חשב על גל כדיירת ודמות בבית

 

בימים האחרונים קארין החלה לדבר על גל בשיחות עם הדיירים ובפרט יהודה, ויהודה פתח בפניה שהוא בטוח שקארין הייתה בעניין של תום בהתחלת העונה וכולם ראו את זה אך קארין הכחישה את הדבר אך הקטע רץ מהר מאוד בעמודי המעריצים של גל כנורה אדומה.

 

עוד בשיחות של השניים יהודה פתח מה הוא חשב על גל כדמות בבית וכמובן שהציף את הדברים השליליים באישיותה כגון האופן שהייתה אומרת לאנשים דברים סותרים תלוי בסיטואציה והיה נראה שקארין דיי מצודדת בעניין, דבר שאולי עברה הלאה בנוסף לשלל ריכולים אחרים לגל דרך מעריציה שאוספים בקביעות קטעים ג’וסים של ריכולים.

[quads id=”1″]

עוד בשיחה של יהודה וקארין, ג’וזי הצטרף לשיחה והשניים הציפו בפני קארין איך הם ראו את ההתנהגות שלה בבית בסאגה הקודמת, דבר שעליה לא ממש אהבה לשמוע או הסכימה איתו וקמה באמצע השיחה:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות