חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תום נגד ג'וזי:"אני בן של ז*נה אם חצי מהעונה לא תיאם הדחה!"

תום נגד ג’וזי:”אני בן של ז*נה אם חצי מהעונה לא תיאם הדחה!”

השמועה אומרת...

שתפו

תום נגד ג'וזי:"אני בן של ז*נה אם חצי מהעונה לא תיאם הדחה!"

אחרי שהפאפי של בית “האח הגדול”, ג’וזי זירה ירה לכל עבר כאשר קלט חלק מדיירי הבית שאחד מהם הוא גם חברו הטוב(עד לא מזמן), תום חיימוב מתאם יחד עם דרור מי יהיה ראש הבית השבועי תחת הקוד “קפה שחור”.

 

בנוסף לאצבע המאשימה שהניף ג’וזי כלפי הדיירים המואשמים בתיאום, הוא גם אמר לתום “אתה מבחינתי לא קיים פה בבית” ומאז תום ניסה לשבת איתו וללבן את הדברים אך ללא הצלחה, ובשיחה של תום עם אורן בחצר הוא פתח את הכל על המקרה עם ג’וזי ומה באמת הוא חושב.

[quads id=”3″]

ג’וזי רגע אחרי ש”תפס” את דרור, תום והחבורה מתאמים העמדה לראש הבית

תום פתח עם אורן והסביר לו שאחרי מספר פעמים שניסה לפתוח את הנושא עם ג’וזי, הפאפי הסביר לתום שמה שהם עשו לא בסדר ושהם הלכו נגד חוקי הבית כשניסו לתאם, וג’וזי “בעד חוקי הבית”, ואז תום פתח את הדברים הבאים:

 

“אני בן של ז*נה אם הם לא תכננו כל התקופה הזאת בבית, חצי העמדה להדחה או ראש בית! בסדר?” והוסיף בעצבים על המקרה:“חבר, אתה מוחק אותו ככה בלי לבוא לדבר איתו?? מה אכפת לי מה דרור עשה? מה אני קשור לזה? תן לי גם להביע את הדיעה שלי”.

 

[quads id=”5″]

תום עוד המשיך ופתח בנוסף:“ועל זה הציק לי להביא את התקציב פה לדיירים לבית. בשביל מה? אז אם אתה שם עלי 20 אלף ז*ן ואני מבחינתם לא צריך להיות פה בבית, למה שאתה תהנה עם זה איתי!?”

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות