חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
זו הסיבה האמיתית שלינור וגל נכנסו לבית לתפקיד במשימה!

זו הסיבה האמיתית שלינור וגל נכנסו לבית לתפקיד במשימה!

השמועה אומרת...

שתפו

זו הסיבה האמיתית שלינור וגל נכנסו לבית לתפקיד במשימה!

השידור צונזר למעל שעתיים והצופים העצבניים מנסים להבין את הַכְּצַעֲקָתָהּ, האם קרתה דרמה גדולה בלייב או מדובר בצנזור שהצופים התרגלו אליו? ובינתיים פרטים נוספים לגבי המשימה השבועית מתבהרים כולל, התפקיד של לינור סביניק וגל גברעם שחזרו לבית לצורך המשימה השבועית.

 

בתוכנית האחרונה נראו גל ולינור בשילוב הפרומואים כאילו באו לנקום בדיירים מסוימים(או לפחות להוציא את זעמן) לרבות הדיירת קארין עליה והדייר יהודה יצחקוב אך מתברר עכשיו שהתפקיד של גל ולינור שונה לחלוטין.

 

[quads id=”3″]

גל ולינור נכנסו כדי לככב למשימת החלומות. כל דייר ייכנס למיטה המיוחדת ויתפקד כחולם. החלומות שאותן יחלום יהיו בר הגשמה בהתאם להקרבה מהתקציב השבועי(יהודה, רמי ועוד דיירים כבר הגשימו). עוד סיפרו הדיירים כי קארין חיבקה את אבא שלה במסגרת המשימה(בניגוד להנחיות הקורונה) – דבר שאולי הביא לצעד חריג של הפורמט העולמי?

זו הסיבה האמיתית שלינור וגל נכנסו לבית לתפקיד במשימה!
מיטת החלומות שכולה פרסומת אחת גדולה

התפקיד של גל ולינור הוא לשכנע כמה שיותר דיירים להגשים את החלומות שלהם ו”להכשיל את המשימה” ובתמורה יוכלו לראות את רמי ותום(יגשימו את החלומות שלהם). הדיירים לא יודעים שלינור וגל בבית והקול שלהם שונה(עוות) והן נכנסו לנעלי בובות דובים.

 

[quads id=”5″]

לא ידוע האם הכשלה במשימה כולה תביא לתקציב מותרות(הפוך על הפוך) או שתמורה להגשמת החלומות הדיירים יהיו עם תקציב בסיסי, אך נראה ש”האח הגדול” בהחלט רוצה שהחלומות של גל ולינור יתגשמו, ויהיה איחוד בין תום לגל, רמי ולינור – ואולי גם עוד איזה אקסטרה נקמה על הדרך!

 

צפו בקטע מתוך תוכנית הבוקר ברשת 13 בה הוסבר על פרטי המשימה השבועית:

עדכון: גל ולינור נכנסו לבית. גל הספיקה לפתוח על יהודה מול ליאור ולינור הייתה מופרדת מרמי בחצר ע”י גדר. קארין נראית כאילו חטפה על הראש מהשתיים.

 

[quads id=”1″]

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות