חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ג'וזי חוטף מכה נוספת: החלום הגדול שלו בבית לא התגשם!

ג’וזי חוטף מכה נוספת: החלום הגדול שלו בבית לא התגשם!

השמועה אומרת...

שתפו

ג'וזי חוטף מכה נוספת: החלום הגדול שלו בבית לא התגשם!

מסתבר שה”מזימה הסודית” שארגנו לג’וזי כאשר הוא היה היחיד שלא ידע שמדובר בגמר מפוברק וגררה תגובות זועמות בטירוף של הקהל היא לא ממש לא הפרק האחרון בסאגת ה”אכזבות” של ג’וזי בבית “האח הגדול”.

 

אם אתם שואלים אותנו, להיות במסגרת ה”מסכן” זה אומנם לא כיף, לא נעים, מבאס.. אבל זה בהחלט קונה אמפתיה. מהסוג שמביאה אותך להצביע למתמודד שחווה “עוול” כזה או אחר בתוכנית. ומה עכשיו קרה לג’וזי אתם שואלים? אז מסתבר שה”חלום” של ג’וזי במתכונת המשימה השבועית התבטל שוב לטובת “חלום” אחר בו ההפקה חשקה יותר!?

[quads id=”3″]

ג'וזי חוטף מכה נוספת: החלום הגדול שלו בבית לא התגשם!

בבלוג בטטת כורסה פורסם מוקדם יותר היום כי החלום המקורי של הפאפי היה לנגן בבית “האח הגדול” עם פלטת הנגינה שלו כדיג’יי. בדומה למה שהוא עושה בחייו באזרחות כפי שכולנו צפינו בו לא פעם ובין היתר כאשר עשה זאת במלונית הקורונה.

 

ג’וזי שחלם להעמיד עמדה בחצר ולתת בראש לדיירים בסוף קיבל ביטול לחלומו המקורי ובמקום זאת ה”חלום” שלו הוחלף באחד אחר שתאם יותר את העמדה של ההפקה מול נותני החסות.

[quads id=”5″]


אחד הטראקים של ג’וזי ששמועה מאוד אוהבת

 

אפשר להגיד שג’וזי הוא אחד הדיירים שקיבלו הכי פחות חיזוקים מבחוץ לאורך כל העונה, וזאת לרבות המכתב המרגש שקיבל ממשפחתו שבצרפת. למעשה רוב הדיירים הנותרים זכו בדרך כזו או אחרת לאינטרקציה קרובה מאוד עם בני משפחתם

 

. רק במשימה הזאת היו מספר אינטרקציות משפחתיות מרגשות של הדיירים יהודה, קארין, תום ורמי עם משפתחתם וכל מה שנותר לנו לקוות זה שהפיצוי האמיתי לג’וזי יגיע עד הפינאלי.

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות