חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ליאור יוצא במסע נגד יהודה:"אסטרטג שרואה רק את הכסף והנצחון!"

ליאור יוצא במסע נגד יהודה:”אסטרטג שרואה רק את הכסף והנצחון!”

השמועה אומרת...

שתפו

ליאור יוצא במסע נגד יהודה:"אסטרטג שרואה רק את הכסף והנצחון!"

וואו, וואו, וואו.. עזבו את כל מה שכל הדיירים פתחו על יהודה במהלך העונה, ועד כמה שנאמרו עליו דברים פחות חיוביים נאמר את זה ככה. הפעם ליאור כלפון מוכיח שלאחר 88 ימים בבית, הוא מחליט להניח בצד את תואר “משכין השלום” ולתת לדניאל הזהרה חמורה ביותר הנוגעת לדייר יהודה יצחקוב!

 

האם השיחה שעשתה אתמול גל לליאור בגנותו של יהודה במהלך המשימה עשתה את העבודה? אם לשפוט מהדברים שליאור אמר במשך קרוב לחצי שעה לדניאל בנסט שרובם היו קשורים ליצחקוב. כנראה שזה היה רק חתיכת הפאזל החסרה שגרמה לו להניע מהלך חסר תקדים כנגדו.

[quads id=”3″]

ליאור יוצא במסע נגד יהודה:"אסטרטג שרואה רק את הכסף והנצחון!"

ליאור טען מספר טיעונים מאוד מנומקים כלפי יצחקוב. ליאור טען שהוא קלט את האסטרטגיה שלו בבית “האח הגדול”, על איך הוא הולך לאט ואוסף מידע בערמה, איך הוא שותל מחשבות לצופים על ידי שימוש בטכניקת אוטוסוגסטיה, ואיך דניאל צריך להתנהל כדי לא ליפול קורבן למניפולציות שלו.

 

ליאור בין היתר סיכם בשיחה על יהודה:“אצלו זה כבר אסטרטגיה, הוא רואה את הכסף הוא רואה את המקום הראשון, הוא רואה את הגמר. אז תזהר אם הוא שואל אותך שאלות, הוא מדבר איתך על משהו שנועד לערער את המקום שלך להדחה הבאה, תשים לב לזה!” ודניאל הודה וחיבק את ליאור שנתן לו את הטיפים הללו.

[quads id=”5″]

 

אחרי שצפיתם בשיחה בין ליאור ודניאל ואת הדיעות שליאור אגר על יהודה במשך 88 ימים, מה דעתכם בנושא? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות