תקוה פותחת פה על אדם: "כפיר מסכים לך לדבר בלי רצועה? תמשיך להחזיק דלתות!"

תקוה פותחת פה על אדם: "כפיר מסכים לך לדבר בלי רצועה? תמשיך להחזיק דלתות!"

אחרי הפיצוץ שנוצר בין הדיירים רגע אחרי השידור וה"הדחה" של ניר מבית האח הגדול בעקבות משפט שאדם אמר על כך שהיה שמח אם ההדחה של ניר הייתה אמיתית, אדם הצליח לתפוס את תקוה לשיחה שלא נגמרה ממש בטוב.

 

תקוה פתחה את הדברים עם אדם בצורה הזאת:"אני חושבת שאתה ילד קטן, שיש בך המון פאן והומור ומעבר לזה כלום. מעבר לזה אני חושבת שאתה עגלה נגררת שלא יכולה לנסוע לבד, יש לך וו גרירה ואתה חייב להתלות על משהו, אחרי שרונן הלך מצאת לך גונזילה להתלות עליה"

אדם שנתן לתקוה להמשיך לפתוח עליו ניסה להסביר לה על כך שהוא עומד מאחורי אותו משפט שלו ושאל מה ההבדל בינו לבין אסיף שאמר את אותו המשפט?

 

תקוה ענתה לאדם ש"אסיף פחדן" ואסיף ששמע את זה הגיב לתקוה שלא ממש התרגשה והמשיכה בשיחה עם אדם, שהמשיך לנסות להסביר לתקוה.. למה הוא כן יצא בסדר מאותו בלאגן ואותו משפט.

השיחה בין אדם לתקוה ממשיכה באי הסכמה מוחלטת ואז ירדן נכנסה לשיחה והתחילה לגונן על תקוה וליאור והאשימה את אדם על כך שנתן לכפיר לתפוס עליו טרמפ!

 

השיחה נגמרה בזה שתקוה חזרה על הדברים שאמרה לאדם בהתחלה, על כך שרונן הלך הביתה ואדם הפך להיות הנגרר של כפיר ושלא "בא לה לשמוע את החרא" של אדם.

צפו בקטע המלא >>