חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אביבית בר זוהר נגד ליאור דואק:"למה לגבר מותר ולאישה אסור!?"

אביבית בר זוהר פותחת על ליאור דואק:”למה לגבר מותר ולאישה אסור!?”

השמועה אומרת...

שתפו

אביבית בר זוהר נגד ליאור דואק:"למה לגבר מותר ולאישה אסור!?"

נראה שאושיית האינסטגרם ודיירת העבר(2 קדנציות מלאות), אביבית בר זוהר לא כל כך הבינה מדוע לדייר בית האח הגדול הנוכחי, ליאור דואק מותר לעשות את מה שהיא עשתה בעונה שלה וחטפה על הראש זה הוא הופך ל”אל יווני” לטענתה?

[quads id=”1″]

אביבית כתבה כך:

“אני אולי תמימה ואולי לא מבינה את החיים אולי תסבירו לי ??? תסבירו לי איך יכול להיות שליאור דייר בבית האח הגדול בתחילת התוכנית היה עם ירדן ישן איתה והתכרבל איתה כל לילה ,,, ועכשיו הוא החליט שהוא עם תקווה וזה בסדר לכולם זה בסדר לדיירים זה בסדר בבית למה כי הוא גבר אז הוא יוצא דון גואן ושאישה עושה את זה היא נחשבת לזולה !???? לא מבינה את הצביעות הזאת למה זה לגיטימי !!? ואם כבר הוא עבר לתקווה למה הם לא באים להתנצל בפני ירדן ?!? או אפילו לשאול אותה אם זה בסדר !??

[quads id=”1″]

אין איזשהוא קוד סמוי בין נשים שהמינימום הוא לבוא ולשאול אם זה מפריע לה !??? אני לא מבינה פה כלום !!! ויתרה מזו זה גם לא מקובל עליי גם אני רוצה להחליף גבר כל שבוע ושבאותה נשימה תאדירו אותי ותפארו אותי על המעשה האם זה יכול לקרות ???! או שאנחנו חיים בעולם צבוע שנותן לגיטימציה לגברים לעשות ככל העולה על רוחם וכשאישה עושה את אותו מעשה היא נחשבת לזולה אין צדק בעולם !!!! זהו מסיימת את הבידוד ויוצאת עם 2 גברים בשבוע ונראה אתכם רושמים לי הודעות של זילות … כי אז זו תהייה הצביעות במיטבה !!!! אז כן את ירדן לא חיבבתי בהתחלה אבל עכשיו אני מאוד אוהבת אותה וחושבת שהיא עוברת עוול בבית ואפילו שהלב שלה נפגע בכל זאת היא לא רובוט !!!! גבר ישן איתה שבועיים ושבועיים אחרי עם אישה אחרת באותו בית איך אתם הייתם מגיבים מעניין לא ?!!??”

[quads id=”1″]

חברה טובה של ליאור הגיבה בכעס על הפוסט של אביבית: “כמי שבעצמה הרגישה איך זה להישפט על פי רושם ראשוני בלבד מבלי להכיר את הבן אדם, הייתי מצפה שאביבית תלבן בעצמה לעומק את הסיטואציה לפני שהיא יורה”, אמרה. “מי שבימים אלה נמצאת בבית משפט על דברים שנאמרו עליה ברדיו, כדאי שתחשוב פעמיים לפני שהיא פותחת את הפה, כי למילים יש כוח”.

 

אביבית הגיבה על הנאמר: “הדברים שכתבתי הם לא אישית נגד ליאור ולא נגד האופי שלו. בסך הכל הבעתי את דעתי על המתרחש בבית בדיוק כמו אחרים בדו”ח היומי ובעוד מקומות. אין לי שום דבר אישי נגד ליאור ומבחינתי רק אמרתי מה אני חושבת על האירועים בבית. כשאישה מתנהגת כמו שליאור התנהג – היא זולה, וכשגבר מתנהג ככה – הוא גבר, ועם זה אני לא מסכימה”.

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות