טילטיל בהודעה דרמתית על אביו יוסי:"אל תצביעו לו, שילך הביתה, תעיפו אותו!"

טילטיל בהודעה דרמתית על אביו יוסי:”אל תצביעו לו, שילך הביתה, תעיפו אותו!”

השמועה אומרת...

שתפו

טילטיל בהודעה דרמתית על אביו יוסי:"אל תצביעו לו, שילך הביתה, תעיפו אותו!"

לטילטיל כנראה “עלה” מכל הטוקבקים הפחות מחמיאים ברשת נגד אביו, דייר בית “האח הגדול” יוסי אורפלי שהוא החליט להעלות פוסט מאוד מאוד חריף שאף גרם לחלק מהמעריצים של יוסי להתקומם נגד אורפלי הבן!

[quads id=”1″]

טילטיל העלה קטע וידאו ובו הוא פרק בפני העוקבים שלו באופן פומבי: “אתם כותבים לי דברים כל כך מגעילים על אבא, הבן אדם בן 70 שכואב לי הלב” ומהמשפט הזה שנשמע מאוד לגיטימי הוא הוסיף את המשפט הבא שגרם לחלק מהמעריצים של יוסי להתקומם נגדו: “אבא שלי מועמד להדחה? אל תצביעו לו, אל תצביעו לו שילך הביתה!”

 

ואם זה לא מספיק הוא המשיך והוסיף:“אם הוא כזה בלתי נסבל שאי אפשר לראות בן אדם בן 70 על המסך, תעיפו אותו!!!”

[quads id=”1″]

מי שפחות אהב את ווידוי הוידאו הזה של טילטיל על אביו יוסי הוא קובי ברכה, מנהל קבוצה שתפקידה להרים ולתמוך באביו של טילטיל שהחליט להרים פוסט בעצמו נגד הפוסט של אורפלי הבן.

קובי הצהיר בפוסט כי “לפני כמה ימים, קיבלנו טלפון מטילטיל, שמבקש שנפסיק את כל זה, והטענה שלו שהוא לא רוצה וזהו” והוסיף “התשובה הזאת חירפנה אותי ואת חבריי לקבוצה ,אנחנו המומים ולא מבינים מה המניע של זה שהוא רוצה שנפסיק את התמיכה באביו, ששאלנו התשובה הייתה ממש בדיחה, אני רוצה לומר לאדון טילטיל שאנחנו לא טיפשים ומבינים שיש משהו שעומד מאחורי זה, נכון להיום טילטיל הפסיק לפרגן לנו, לא מעלה שום דבר שלנו, אותי ואת חבריי זה מכעיס מאוד מאוד!”

[quads id=”1″]

קובי ברכה נגד טילטיל
הפוסט המלא של קובי לטילטיל -מוצדק או לא?

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות